Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 4 / Kırık Mercek PDF Oku

29.03.2024
23
Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 4 / Kırık Mercek PDF Oku

Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 4 / Kırık Mercek PDF oku, PDF kitap depomuzda, Brandon Sanderson tarafından kaleme alınan Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 4 / Kırık Mercek isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 08.02.2018 dilinde ve 200 ebatında basılan ayrıca  Alcatraz vs. The Shattered Lens sayfadan oluşan Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 4 / Kırık Mercek kitabı 9786059800334 olarak yayınlanmıştır.  Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 4 / Kırık Mercek kitabını Özge Özköprülü numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 4 / Kırık Mercek PDF Oku.

Alcatraz Kötü Kütüphanecilere Karşı 4 / Kırık Mercek PDF Oku

Sanderson’ın gençler ve her zaman genç kalanlar için kaleme aldığı bu orijinal ve çılgın roman, Artemis Fowl ve Talihsiz Serüvenler Dizisi’ni anımsatıyor. İçinde barındırdığı mizah öğeleri gençleri gülmekten kırığ geçirecek ve yetişkinler de bu gülünç kitabın sayfaları arasında kendileri için bırakılmış zekice göndermeler bulacaklar… Şeytani bir zekânın ürünü olan son sayfayı çevirdiğinizde, kendinizi bu kabiliyetli yazarın kaleminden çıkan başka şeyleri okumayı isterken bulacaksınız.”
VOYA Dergisi
 
Alcatraz’ın başı bu sefer fena hâlde dertte!
 
Alcatraz Smedry koca bir orduya engel olmak durumunda. Bu imkânsız görevin altından kalkmak için arkadaşı Bastille’,n yardımı, birkaç mercek ve sonsuz miktarda patlayan ayıcıktan başka bir şey de yok elinde.
 
Bu sefer, her şeyi kırmak hususundaki olağanüstü kabiliyeti de Alcatraz’ın Kötü Kütüphaneci ordusunu ve robotlarını alt etmesini sağlamak maksadıyla yeterli olmayabilir.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.