Ali Osman Tatlısu «Esmaü’l – Hüsna Şerhi PDF Oku»

31.01.2024
52
Ali Osman Tatlısu «Esmaü’l – Hüsna Şerhi PDF Oku»

Ali Osman Tatlısu Esmaü’l – Hüsna Şerhi PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Ali Osman Tatlısu Esmaü’l – Hüsna Şerhi tarafından kaleme alınan Ali Osman Tatlısu Esmaü’l – Hüsna Şerhi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Ali Osman Tatlısu Esmaü’l – Hüsna Şerhi PDF Oku

Ali Osman Tatlısu «Esmaü'l - Hüsna Şerhi» pdf indirYazar(lar) Ali Osman Tatlısu
Kategori(ler) Din
Yıl 2023
Sayfa 270

OKU KITAP INDIR

Esmaü’l – Hüsna Şerhi kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

“Allah adıyla andığımız büyük zat, bu muazzam varlığı yaratan, tutan, her lahza görüp gözeten zattır. Hudutsuz kudret sahibidir, isterse yaratılmışların daha nice benzerlerini de vücuda getirir; yine de kudretinden bir zerre eksilmez. O, Rabbü’l-Alemin olmakla birlikte kendisiyle aşinalığı olan kullarına bilhassa öyle lütufları, öyle ikramları mevcuttur ki, bunları söylemeye ve saymaya kimsenin gücü yetişmez. Bu nedenten bir insan için olabilecek olabilen en büyük kazanç, O’nu tanımak ve en büyük kayıp da O’ndan gaflet halinde bulunmaktır.”

İnsanların, kendisini yaratan zat ile ilgili dürüst bilgiler edinmesinin bir yolu da Allah’ın isim ve sıfatlarını öğrenmektir. Hadisle bildirilen bu 99 adın öğrenilmesinin ve anlamlarına vâkıf olunmasının, şüphesiz türlü türlü yararı mevcuttur.

Ali Osman Tatlısu, bu 99 ismin anlamını ve kullar için nelerin gerekli olduğunu anlatıyor bu kitapta.


Ali Osman Tatlısu Esmaü’l – Hüsna Şerhi kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ali Osman Tatlısu Esmaü’l – Hüsna Şerhi ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Ali Osman Tatlısu Esmaü’l – Hüsna Şerhi online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.