Amir Levine «Bağlanma PDF Oku»

Amir Levine «Bağlanma PDF Oku»

Amir Levine Bağlanma PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Amir Levine Bağlanma tarafından kaleme alınan Amir Levine Bağlanma isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Amir Levine Bağlanma PDF Oku

Amir Levine, Rachel Heller «Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları» pdf indirYazar(lar) Amir Levine, Rachel Heller
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2023
Sayfa 239

OKU KITAP INDIR

Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

İki insan birbirini bulur, âşık olur ve sonsuza dek mutlu yaşarlar.
Peki ya gerçek hayatta?
“Hoşlandığınız kişiyi elde etmenin yedi altın kuralı”, “partnerinizi kendinize bağlamanın on yolu” veya “mutluluğu yakalayan çiftler“… İnanalım mı bunlara?
İlişkiye yüklediğimiz oldukça önemin tersine, bağlanmanın ardındaki bilim ile ilgili çok az şey biliyor ve doğru olmayan bir bilgiların, efsanelerin esiri oluyoruz. Kendi kişiliğinizi ve bağlanma güdülerinizi tanıyarak güven ve huzur dolu, derin ve tatmin edici bir aşkın hiç de uzaklarda olmadığını görmeye hazır mısınız?
Bağlanma, ruh sağlığı uzman kişilerı Amir Levine ve Rachel Heller’ın seneler süren incelemelerina dayanan verilerle iki insan arasındaki ilişkiye büyüteç tutuyor. Kendinizi ve partnerinizi yakında zamandan tanımanıza, ilişkinizdeki çatışmaların kaynağına inip çözüm metotlarını fark etmenize faydalı oluyor.
Unutmayın, ilişkilerimiz şansa bırakılmayacak kadar kıymetli.


Amir Levine, Rachel Heller Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Amir Levine, Rachel Heller Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Amir Levine, Rachel Heller Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.