Makul PDF oku indir

03.02.2024
51
Makul PDF oku indir

Makul PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Ayben Ünal tarafından kaleme alınan Makul isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786259906256 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Makul kitabı 137 olarak yayınlanmıştır.  Makul kitabını 17.01.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Makul PDF Oku.

Makul PDF Oku

Her zaman makul ölçülerde yaşayan ve kendi sınırlarını hiç aşmamış Songül’ün yaşamı sevdiği bir öğrencisinin başına gelen acı bir olayla tümden değişir.
 
Songül Öğretmen bir anda kontrol edemediği bir aşkın içinde bulur kendini… Başlarda makul gibi görünen ilişki ardından beklenmedik bir biçimde rayından çıkar ve Songül makul kabul ettiği her şeyi sorgulamak zorunda kalır.
 
Ayben Ünal bir aşk hikâyesinin ekseninde günümüz ilişkilerini veya ilişkisizliklerini masaya yatırıyor. Bir yandan etkileyici bir öykü anlatırken öte yandan da öğretmen işi bir polisiyenin içine dahil ediyor okuru.
 
Akla ve mantığa uygun olan, aşırılık içermeyen her fikre makul derim, o nedenle de öğrencilerin bana lakap takması hiç de zor olmadı. Yaşam felsefem de bu sanırım. Çocukken de böyleydim ben, aldığım harçlık da yetti, sevgi de… Hiç daha fazlasını istemedim. Hiçbir zaman aşırı sevinmedim, aşırı üzülmedim, hiç karnımı tutarak kahkahalarla gülmedim.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.