Anka PDF oku indir

08.02.2024
38
Anka PDF oku indir

Anka PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Sadık Yalsızuçanlar tarafından kaleme alınan Anka isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789759969691 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Anka kitabı 288 olarak yayınlanmıştır.  Anka kitabını 21.10.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Anka PDF Oku.

Anka PDF Oku

Mehmet, Niyazi Mısrî ile ilgili bir doktora tezi hazırlamaktadır.
Niyazi Mısri’nin Aspuzu’da başlayıp Limni’de son bulan, o âlemler arası gezisinin öyküsü öğrendikçe kendi hayat yolculuğunda yeni manalar keşfeder.
 
Yaşantısının öteki yanında ise Mehmet eşi ve oğluyla sorunlar yaşamaktadır.
Bir süre sonra Mehmet, tezine devam edemez. Keşfettiği sınırsız âlemin karşısında yaşamı ve tezi sınırlı kalmış, mana ile içinde bulunduğu gerçek arasındaki mesafe açılmıştır.
Gezgin isimli romanında İbn Arabi’nin, Cam ve Elmas’ta Ebu’l Hasan Harakani’nin yaşamını kitap haline getiren Sadık Yalsızuçanlar, Anka’da İslam bilginlerinden Niyazi Mısri’yi okuyucusuyla buluşturuyor .
Bilinçakışı tekniğiyle yazılan ve kendi içinde bir ahenk yakalayan sözcüklerle ustaca kurgulanan Anka edebiyatseverlerle yeniden bir arada!

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.