Beyza Aksoy «Açık Yaralar ve Dikiş İzleri PDF Oku»

08.02.2024
39
Beyza Aksoy «Açık Yaralar ve Dikiş İzleri PDF Oku»

Beyza Aksoy Açık Yaralar ve Dikiş İzleri PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Beyza Aksoy Açık Yaralar ve Dikiş İzleri tarafından kaleme alınan Beyza Aksoy Açık Yaralar ve Dikiş İzleri isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Beyza Aksoy Açık Yaralar ve Dikiş İzleri PDF Oku

Beyza Aksoy «Açık Yaralar ve Dikiş İzleri» pdf indirYazar(lar) Beyza Aksoy
Kategori(ler) Roman
Yıl 2020
Sayfa 512

OKU KITAP INDIR

Açık Yaralar ve Dikiş İzleri kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

“Hiç kimse özgür değildir. Herkes kendi zihninin esiridir.”

Daha karanlık, belki biraz da mavi; ama asla yeteri kadar aydınlık değil. Siyah Kuğu serisiyle karanlıkta kalmış kapılardan birini aralayan Beyza Aksoy, Açık Yaralar ve Dikiş İzleri ile çok daha yükseksının anahtarlarını elinde tutuyor.
Önce hayaller ölür. Ve unutmayın, karanlığın içindekileri bir kez gördüğünüzde bir daha asla eskisi gibi olamazsınız.

“Pencereleri kapatsan da dışarıdaki kötülüğün içeriye sızacak bir yol bulduğunu biliyorum ama yine de ışıkları söndürüp onlarla körebe oynayabilirsin,” diye mırıldandım. “Direksiyon başında sinirlendiğinde hızı artırabilirsin, dışarıda koşmaya başlayabilirsin ama öfkeni sindirmeyi öğrenmezsen kafanın içindeki o bir metrekarelik alanda felç geçirirsin.” Çantamı çıkardım ve kucağıma aldım.
“Bir de…” Paketten bir tane çıkardım. “Yaralarını kapatmak yerine açıkta bırakırsan bireylerin ellerine basit bir şekilde mikrop kapmanı sağlayacak yegâne silahı vermiş olursun. Zehirli iğneyi. İğne asla zehre batırılmamıştır, onu tutan insanlar zehirlidirler.” Çantamın fermuarını kapattım. “Sonra dikiş izi kalır. O iz geçmiyor.”


Beyza Aksoy Açık Yaralar ve Dikiş İzleri kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Beyza Aksoy Açık Yaralar ve Dikiş İzleri ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Beyza Aksoy Açık Yaralar ve Dikiş İzleri online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.