Leyla’dan Mevla’ya PDF oku indir

08.02.2024
40
Leyla’dan Mevla’ya PDF oku indir

Leyla’dan Mevla’ya PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Erkan Akbulut tarafından kaleme alınan Leyla’dan Mevla’ya isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257902274 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Leyla’dan Mevla’ya kitabı 56 olarak yayınlanmıştır.  Leyla’dan Mevla’ya kitabını 25.09.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Leyla’dan Mevla’ya PDF Oku.

Leyla’dan Mevla’ya PDF Oku

Bazı zaman yüreği öyle daralır ki insanın varmak ister hakiki sahibine ve bir anda şunu fark eder; varmak için hakiki sahibe, geçmek gerek varlığından. Varlığından geçmek, asla yok olmak değildir. Kavuşmak için aşka aracı olur sözcükler ama öyle zaman gelir ki yetersiz kalır tüm sözcükler. Her şeye muhtaç olan fani insan, en başta da sağlıklı bir iletişime ihtiyaç duymaktadır. Belli zaman sonra yetmez insana fani kullarla muhabbet, gönül ister Allah ile muhabbet. İşte bu dakikadan sonra devreye girer tüm duygular, adeta dile gelir tüm sözcükler. Muhabbetin ateşi öyle sarar ki fani bedeni, görmez olur insan artık fani âlemi.
Bir yol arar durur insan kavuşmak için hakiki dosta, arada bir çıkmazlara düşer ama nasip etti ise Rahman kalkar ve tekrar yol alır insan bu çileli yolda. Kolay mıdır kaldırmak böyle bir yükü omuzlarda? Talip oldunsa hakiki aşka dayanacaksın tüm cefaya, selam vermeyeceksin sefaya.
İşte bu satırların kaleme alınmasındaki tek gaye: Fanisin insanoğlu var farkına, uyup da nefsine kalma çıkmazlarda…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.