Yusuf Akçura «Anayurt Oteli PDF Oku»

08.02.2024
44
Yusuf Akçura «Anayurt Oteli PDF Oku»

Yusuf Akçura Anayurt Oteli PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Yusuf Akçura Anayurt Oteli tarafından kaleme alınan Yusuf Akçura Anayurt Oteli isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Yusuf Akçura Anayurt Oteli PDF Oku

Yusuf Akçura «Anayurt Oteli» pdf indirYazar(lar) Yusuf Akçura
Kategori(ler) Roman
Yıl 2022
Sayfa 128

OKU KITAP INDIR

Anayurt Oteli kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Bir oteli yönetmekle bir kurumu, geniş bir işletmeyi, bir ülkeyi yönetmek aynı şeydi aslında. İnsan kendini, olanaklarını tanımaya, gerçek sorumluluğun ne olduğunu anlamaya başlayınca bocalıyordu, dayanamıyordu. Ülkeleri yönetenler iyi ki bilmiyorlardı bunu; yoksa bir otel yöneticisinin yapabileceğinden fazla daha büyük hasarlar yaparlardı yeryüzünde. Defteri kapadı. Ne gereği vardı artık bunları yazmanın veya birkaç satır yazıp bırakmanın?
Çağdaş edebiyatımızın en ünlü bireylerinden Zebercet, yaşamını günlük yaşamın gerektirdiği en basit işlevlere odaklamış biri. Görünüşüyle son derece gerçek, basit ve sıradan. Ama içimizde bıraktığı etki öyle mi? Yusuf Atılgan’ın unutulmaz romanı Anayurt Oteli, bir memleket portresi, bir mizaç izahı. Yayımlandığı ilk günden bu yana başucumuzda. Okura düşen de onu daha yakında zamandan tanımak.


Yusuf Akçura Anayurt Oteli kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Yusuf Akçura Anayurt Oteli ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Yusuf Akçura Anayurt Oteli online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.