Anlayarak Hızlı Okuma PDF Oku

Anlayarak Hızlı Okuma PDF Oku

Anlayarak Hızlı Okuma PDF oku, PDF kitap depomuzda, Yaprak Baran Tecir Gülyan Kabaş tarafından kaleme alınan Anlayarak Hızlı Okuma isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786057906960 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Anlayarak Hızlı Okuma kitabı 256 olarak yayınlanmıştır.  Anlayarak Hızlı Okuma kitabını 14.08.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Anlayarak Hızlı Okuma PDF Oku.

Anlayarak Hızlı Okuma PDF Oku

Zamanı yavaşlatamazsınız fakat daha bi hayli hızlı okuyabilirsiniz.
Zamanımız eksildi adeta. Daha çok şeyi daha dar zamanda yapmak istiyoruz, arada bir de yapmak zorunda kalıyoruz. Bir yandan okumak insanın en derin tutkularından biriyken öte yandan da yaşamın her bölgesindeki sınavlarda başarı elde etmek için hızlanmamız gerek. Yaşamınıza kaç kitap sığacak peki? Bu sayıdan tatmin musunuz? Yoksa daha fazlasını okumak ister miydiniz?
Kitabımız okuma tutkusunda yol almak ve daha az zamana daha çok okuma sığdırmak isteyenler için yazıya döküldü. Yalın bir dil ve içindeki zengin uygulamalar ile kısa bir sürede okuma becerinizi geliştirdiğinizi, kitapları daha bi hayli hızlı bitirdiğinizi ve soruları daha bi hayli hızlı çözdüğünüzü fark edeceksiniz.
Elinizdeki hem bir kitap hem de çalışma defteri. Yanınıza bir iki kalem ve okuyacağınız kitaplardan bazılarını almanız yeterli. Hızlı ve anlayarak okuma beceriniz birkaç hafta içinde gelişecek; daha fazla zaman ayıramasanız dahi, okuduğunuz kitap sayısını artıracak; girdiğiniz sınavlarda size zaman kazandıracaktır. Şaşırmayın.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.