Asansör PDF Oku

25.03.2024
31
Asansör PDF Oku

Asansör PDF oku, PDF kitap depomuzda, Salah Birsel tarafından kaleme alınan Asansör isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786057728463 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Asansör kitabı 375 olarak yayınlanmıştır.  Asansör PDF oku kitabını 17.06.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Asansör PDF Oku.

Asansör PDF Oku

AsansörDeneme türünün mihenk taşlarından Salâh Birsel “1001 Gece Denemeleri” dizisinin en cümbüşlü ciltlerinden Asansör‘de okurlarını erguvanî bir yolculukla selamlıyor. Empresyonist tabloların pastel dokunuşlarında hülyalara dalarken tarihe tanıklık etmiş rengâhenk çakılların parıldattığı kıyıları kulaçlıyor. Anıların çağıldadığı Beyoğlu sokaklarında gezinirken tozlu sayfalara sıkışmış anıları cilalamaktan geri durmuyor. Montaigne, Cicero, Rousseau, Hugo…
Duyulmadık nice tarihsel anekdotu kendine özgü kalembazlıklarla aktarırken Antik Yunan’da bindiği zamanın asansörünü dünya sinemasının başyapıtlarından Metropolis’in distopik atmosferine ışınlıyor. Yalnız bir taş misali başladığı düşünsel yolculuğunda okuruyla çoğalıyor.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.