Suç ve Ceza PDF Oku

25.03.2024
55
Suç ve Ceza PDF Oku

Suç ve Ceza PDF oku, PDF kitap depomuzda, Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Suç ve Ceza isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 01.03.2022 dilinde ve 672 ebatında basılan ayrıca  Prestupleniye i Nakazaniye sayfadan oluşan Suç ve Ceza kitabı 9786051721514 olarak yayınlanmıştır.  Suç ve Ceza PDF kitabını Hasan Ali Ediz numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Suç ve Ceza PDF Oku.

Suç ve Ceza PDF Oku

Suç ve Ceza“Ücretsiz bir şeyler yapmak gerek,” diye söylenir Raskolnikov. “Ne olursa olsun bir şeyler yapmak için karar vermek veya büsbütün yaşamaktan vazgeçmek…”
Yoksul ve onurlu Raskolnikov’un tavan arasındaki öğrenci odasında yaşadığı ikilem ve ardından tasarladığı cinayet Rusya’da bir fırtınanın kopmasına neden olmuştu.
Suç ve Ceza farklı  dillere çevrildiğinde, yazarı Dostoyevski’yi dünya edebiyatının zirvesine taşıdı. Yüz elli yıllık bu başyapıt hâlâ en fazla bi hayli beğeni alan ve en fazla okunan romanlar arasında. Çünkü zaman, Suç ve Ceza’nın ele aldığı meseleleri eskitemedi.

İyi ile kötü arasındaki savaş bugün de sürüyor ve bir zamanlar Raskolnikov’un yaptığı gibi, modern dünya çapında insan olmanın anlamı ve eylemlerimizin ahlaki sonuçları üzerinde düşünmeyi sürdürüyoruz. Sözüm ona yüce bir amaç uğruna her türlü fenalığı, en ufak bir pişmanlık duymadan yapmaya hazır olanları gördükçe sahici bir yüzleşmenin değerini bir kez daha kavrıyoruz.
Yordam Edebiyat, Suç ve Ceza’yı usta çevirmen Hasan Âli Ediz’in Rusça aslından yaptığı çeviriyle sunuyor.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.