Karanlıktakiler PDF Oku

25.03.2024
25
Karanlıktakiler PDF Oku

Karanlıktakiler PDF oku, PDF kitap depomuzda, Hana Tooke tarafından kaleme alınan Karanlıktakiler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786259892719 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Karanlıktakiler kitabı 384 olarak yayınlanmıştır.  Karanlıktakiler kitabını 07.11.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Karanlıktakiler PDF Oku.

Karanlıktakiler PDF Oku

Ema Vašková, kendini hep farklı hissetti. Ailesindeki kimse batıl inançlara, lanetlere veya o tür şeylere inanmıyordu fakat Ema, kemiklerinin derinliklerinde bir şeyler hissettiğine dair yemin edebilirdi!
 
Ema, en ümitsiz anında Silvie ile tanışır ve sonunda kendisini anlayan birini bulmuştur! Ne var ki Silvie, kendinden beklenmeyen açıklamalarla dolu bir mektupla ortadan kaybolur. Artık Ema’nın tek amacı, Silvie’yi bulmaktır. Onu bulmak demek gece yarılarında evden gizlice çıkmak, karanlık dehlizlerden tek başına geçmek, kimliğini saklamak ve gizemli bir birliğin tüm sırlarını açığa çıkarma zahmetine katlanmak olsa bile!
 
SAHİPSİZLER’in yazarından tüylerinizi diken diken edecek çiçeği burnunda bir macera!
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.