Ayşe «Aşk Nöbeti PDF Oku»

07.02.2024
28
Ayşe «Aşk Nöbeti PDF Oku»

Ayşe Aşk Nöbeti PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Ayşe Aşk Nöbeti tarafından kaleme alınan Ayşe Aşk Nöbeti isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Ayşe Aşk Nöbeti PDF Oku

Ayşe «Aşk Nöbeti» pdf indirYazar(lar) Ayşe
Kategori(ler) Roman
Yıl 2016
Sayfa 632

OKU KITAP INDIR

Aşk Nöbeti kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Zorla evlendirilecekken özgürlüğe kaçan bir kız, kendisini yaşamının en tutkulu çatışmasının ortasında bulursa, bu yakıcı savaştan sağ çıkabilir mi?

19 yaşındaki tecrübeli olmayan kasaba kızı Alin, Özel Kuvvetler elemanı abisinin can dostu Yüzbaşı Ulaş’a kafayı takarken ne düşünüyordu acaba? Bir kere adam bordo bereliydi, ayrıca iflah olmaz bir çapkındı ve Alin’den en az on yaş büyüktü. Üstelik emanet saydığı bu çilli bücürü kesinlikle ama kesinlikle istemiyordu. Ne var ki, bu fazla yakışıklı ve cesur asker bir hususta yanılıyordu; çatışmadan da, teröristten de, ölümden de korkmayabilirdi ama Alin
adı verilen ateş parçasından korksa iyi olacaktı.


Ayşe Aşk Nöbeti kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ayşe Aşk Nöbeti ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Ayşe Aşk Nöbeti online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.