Baba Ben Fenomen Oluyorum PDF Oku

07.05.2024
21
Baba Ben Fenomen Oluyorum PDF Oku

Baba Ben Fenomen Oluyorum PDF oku, PDF kitap depomuzda, Ece Aytulun tarafından kaleme alınan Baba Ben Fenomen Oluyorum isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257220231 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Baba Ben Fenomen Oluyorum kitabı 262 olarak yayınlanmıştır.  Baba Ben Fenomen Oluyorum kitabını 07.10.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Baba Ben Fenomen Oluyorum PDF Oku.

Baba Ben Fenomen Oluyorum PDF Oku

Üniversiteden yeni mezun Selin Mermer, kariyeri için hayaller kurmaktadır. Çoğu arkadaşı iş bulmaları yetmezmiş gibi nispet yaparcasına Facebook’ta çalıştıkları şirketleri etiketlemiş, bu paylaşımlarının altı yüzlerce tebrik mesajıyla dolmuş ve “ofiste ilk gün” armağanlerini Instagram’da sergilemişlerdir. Gözümüz yok ama bizim Selin’e, çikolata kaplı çilekler, renkli tebrik kartları ve kutuların içine özenle dizilmiş güller ne zaman gelecekti? Laf aramızda Selin’in hayali de biraz farklı ve zordu. Formatını kendisinin bir araya getirdiği bir televizyon programının sunucusu olmak istiyordu. Lakin Selin ne dizi oyuncusuydu ne de torpili vardı. Bir gün içindeki minik şeytan kulağına hınzır bir fikir fısıldadı: “Önce medya sektörüne kendini tanıtman lazım. Hem sen her zaman işe mutfağından başlamak lazım demez misin? O zaman kendi programını kendin çek canım. Her aşamasıyla bizzat ilgilenmelisin. Montajından, metnine kadar… Yaptığın çekimleri kendi Youtube kanalında paylaşırsın. Orada tanındıktan sonra ver elini ulusal kanallar. Hepsinin kapısını sıra sıra çalarız bebeğim… Aslını söylemek gerekirse senin gibi doğuştan bir starın onlara gözükmesine gerek kalmayacak. Youtube aracılığıyla onlar seni keşfedecek! Milyonlarca takipçin, binlerce beğenin ve tabii siyah bir çekim karavanın olacak.” 
Selin Mermer’in ekran kariyeri uğruna yaşadıkları yetmezmiş gibi, en olmadık yerlerde karşısına çıkan karizmatik ve yakışıklı bir erkekle tanışması da fenomenlik girişimine tuz biber ekecekti.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.