İmaj – 30 Adımda İletişim ve Beden Dili Uygulamaları PDF Oku

İmaj – 30 Adımda İletişim ve Beden Dili Uygulamaları PDF Oku

İmaj – 30 Adımda İletişim ve Beden Dili Uygulamaları PDF oku, PDF kitap depomuzda, Özden Aykaç tarafından kaleme alınan İmaj – 30 Adımda İletişim ve Beden Dili Uygulamaları isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786058531789 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan İmaj – 30 Adımda İletişim ve Beden Dili Uygulamaları kitabı 192 olarak yayınlanmıştır.  İmaj – 30 Adımda İletişim ve Beden Dili Uygulamaları kitabını 13.06.2014 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. İmaj – 30 Adımda İletişim ve Beden Dili Uygulamaları PDF Oku.

İmaj – 30 Adımda İletişim ve Beden Dili Uygulamaları PDF Oku

Bu kitapta bireysel gelişimi ve kariyer edinmeyi amaçlayarak imaj hususunda kendisi ile çalışmak ve eksiklerini tamamlamak isteyenler için yol gösterici pratik bilgiler ve uygulamalar paylaşılmıştır.
Her hangi bir ortamda, herhangi birisiyle tanıştığınız zaman, 30 saniye içinde o kişi ile ilgili karar vermenizi sağlayacak ilk izlenim meydana gelir. O kişi ile ilgili oluşacak değerlendirme kıyafet, tavır, konuşma tarzı, duruşu ve gördüğünüz, duyduğunuz şeyler, sözcük seçimi, tavır ve davranışlarla şekillenir. Kişilerin çevrelerindekiler üzerinde istedikleri etkiyi oluşturabilmeleri, imaj yönetimiyle sağlanır.
Bu kitap, okuyucunun; imaj yönetimi, iletişim ve beden dili ile ilgili basit bir şekilde öğrenip hayata geçirebileceği temel bilgileri kapsamaktadır. Verilen bilgiler, uygulamalarla pekiştirildiği için okuyucuların; profesyonel iş yaşamında daha sağlıklı iletişim kurmaları, etkin ve kuvvetli bir imaj çizmeleri, kariyer geliştirmeleri hedeflemektedir.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.