Babaannem PDF Oku

26.03.2024
43
Babaannem PDF Oku

Babaannem PDF oku, PDF kitap depomuzda, Murat Durmaz tarafından kaleme alınan Babaannem isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257723596 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Babaannem kitabı 248 olarak yayınlanmıştır.  Babaannem kitabını 25.01.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Babaannem PDF Oku.

Babaannem PDF Oku

2016’dan sonra daha bir hızlandı adeta zaman. Zembereği boşalmışçasına saatlerin, günleri, ayları tutamaz olmuştum.
Bitiş çizgisi olmayan bir maratonun koşucuları gibiydik.
 Durmadan dinlenmeden ilerliyorduk. Bir anlık durup bakmayı becerebilsek ayan beyan görebilecektik fasit daire içinde yarıştığımızı.
Bu yalnızca bizim kişisel yaşamımız için geçerli değildi üstelik. Türkiye’de, dünya çapında gündem iki göz kırpışı arasında yenileniyordu.
Birileri senaryoyu hazırlamış, fotoğrafları filme almış da zamanımız daralıyormuşçasına hızlandırılmış gösterimle bize izletiyor gibiydi. Yani en azından ben öyle hissediyordum.
Şartlar değiştikçe ihtiyaçlar değişiyor, ihtiyaçlar değiştikçe amaçlar değişiyordu.
Popüler kültürün popüler üretimlerini tüketmekle kalmıyor, çöp öğütücüleri gibi parçalayıp atıyorduk. Tüketirken tükeniyor, tükendikçe tüketiyorduk.
Kitleselleşen üretim ve kitle iletişim araçlarının çeşitlenmesiyle kölesi olmuştuk popülaritenin. Başını almış giden bilgi kirliliği içinde bir çok insan gitmek istiyordu, nereye gideceğini bilmeden.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama