Esrar-ı Havas / Sen Benimle Yoldaşlığa Tahammül Edemezsin PDF Oku

26.03.2024
67
Esrar-ı Havas / Sen Benimle Yoldaşlığa Tahammül Edemezsin PDF Oku

Esrar-ı Havas / Sen Benimle Yoldaşlığa Tahammül Edemezsin PDF oku, PDF kitap depomuzda, İsmail Bağırtlak tarafından kaleme alınan Esrar-ı Havas / Sen Benimle Yoldaşlığa Tahammül Edemezsin isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257325264 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Esrar-ı Havas / Sen Benimle Yoldaşlığa Tahammül Edemezsin kitabı 608 olarak yayınlanmıştır.  Esrar-ı Havas / Sen Benimle Yoldaşlığa Tahammül Edemezsin kitabını 23.11.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Esrar-ı Havas / Sen Benimle Yoldaşlığa Tahammül Edemezsin PDF Oku.

Esrar-ı Havas / Sen Benimle Yoldaşlığa Tahammül Edemezsin PDF Oku

Nedir, Tarih?
 
Geçmişin bilgisi mi?
 
Belgelerin incelenmesi mi?
 
İnsanlığın ortak hafızası mı?
 
Kim ne derse desin, aslında Tarih; geçmişte yaşanan hadiselerin bizzat kendisinden ziyade bu hadiseleri gözlemleyen bireylerin anlattıklarından ibarettir.
 
Peki ya bu hadiseleri gözlemeyenler gördüklerini yanlış yorumladılarsa? Ya da kasıtlı olarak bize yanlış aktardılarsa ne olacak?
 
İşte tam da bu sürede devreye Esrar-ı Havas giriyor. İstanbul Üniversitesi Tarih Profesörü, Yusuf Zaralı’ya gizemli bir mesaj geliyor ve Arkeoloji Müzelerinden Yedi Uyuyanlar mağarasına kadar uzanan bir yolculuk başlıyor.
 
Polisiye macerayla başlayan bu yolculuk, okurlarını içinde yaşadıkları dünya çapından çekip alıyor ve sırlarla dolu gizemli bir dehlizin derinliklerine sürüklüyor.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.