Babamızdan Kalan PDF Oku

07.05.2024
33
Babamızdan Kalan PDF Oku

Babamızdan Kalan PDF oku, PDF kitap depomuzda, Durmuş Sığırcı tarafından kaleme alınan Babamızdan Kalan isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786254071294 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Babamızdan Kalan kitabı 218 olarak yayınlanmıştır.  Babamızdan Kalan kitabını 18.12.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Babamızdan Kalan PDF Oku.

Babamızdan Kalan PDF Oku

Her şeyin bir başlangıcı bir de sonu var. Toprağa bırakılan tohumlar da öyle değil mi? Bir bakmışsınız toprağa sıkıca sarılmış, yavaşça hava almak için başını dışarı çıkarıyor, öte yandan kök salıyor, diğer yandan yapraklar ve meyveler… Sonra sonbahar hüznüyle yaprakları dökülüyor, geri kabuğuna çekilerek geldiği gibi gidiyor. Ve tüm canlılar da öyle değil mi? Var oluş ve yok oluş…
 
İyilik de içimizde, kötülük de. Ve başka zıtlıklar da… Seçim yapmaksa bizim elimizde. Barış içinde yaşanan bir hayat; senelera göğüs geren sağlam dostluklar; sevginin en saf, aşkınsa en masum hâli; inceliklerle dolu ilişkiler… İnsanlık, bu güzellikleri hak etmiyor mu?
             
Durmuş Sığırcı, insanın apaydınlık doğasını bizlere yine hatırlatıyor. “İnanın!” diyor… “Eğer gerçekten istersek ve harekete geçersek, hep birlikte umut dolu yarınlar yaratabiliriz.”
                       
Sevdikleriniz, aileniz, en beğendiğiniz film, favori şarkınız, bayıldığınız bir tatil beldesi veya şehir… Bunları düşündüğünüz anda iyi hissediyorsunuz, değil mi? Kendinizi “Babamızdan Kalan”ın akışına bırakın. İyi hissedin.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama