Başarısızlığa Övgü PDF Oku

Başarısızlığa Övgü PDF Oku

Başarısızlığa Övgü PDF oku, PDF kitap depomuzda, Şafak Altun tarafından kaleme alınan Başarısızlığa Övgü isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786051710594 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Başarısızlığa Övgü kitabı 230 olarak yayınlanmıştır.  Başarısızlığa Övgü kitabını 11.05.2015 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Başarısızlığa Övgü PDF Oku.

Başarısızlığa Övgü PDF Oku

Neden başarılı olmak zorundayız?
Dünün önder markaları neden başarısız oldu?
Kodak, Nokia, Motorola, GM ve Ford nerede hata yaptı?
Apple’ın tanınmış CEO’su Steve Jobs hangi hataları yaptı, hangi başarısız ürünleri çıkardı?
IBM, Microsoft ve Xerox gözlerinin önündeki fırsatları neden göremedi?

Buluşlarıyla modern çağın kapısını açan Thomas Edison,
1000 başarısız deney yapmasaydı yine de ampulü bulabilir miydi?
“Başarı ve başarısızlık” izafidir. Kapitalist sistemin temelleri başarmak ve kazanmak üzerine kuruludur. “Başarılı olma hırsı” kutsanmıştır ve kimileri için de bir hayat tarzına dönüşmüştür. Kazanmanın insana bahşedilmiş bir “Tanrı vergisi” olarak kabul edildiği günümüz ekonomik düzeninde, başarılı olmak adına ödenen bedeller insanlara olmadık işler yaptırır. Zaten asıl yıkım da zirvedeyken yaşanır, çünkü başarı, şirketleri ve insanları körleştirebilir. Şirketler zirvedeyken gevşemeye yahut gururlanmaya başladıkları andan ibu yana zirvenin yol açtığu “yükseklik sarhoşluğumun esiri olurlar.

Başarısızlık bir felaket gibi görülebilir, fakat girişimciler hata yapa yapa doğruya giden yolda ilerler, başarısız ola ola da başarılı olmayı öğrenirler. İnovasyon yapma sürecinde başarısızlık, başarıya giden yolda altın madeni gibidir.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.