Karanlıkta Kalan PDF Oku

19.03.2024
41
Karanlıkta Kalan PDF Oku

Karanlıkta Kalan PDF oku, PDF kitap depomuzda, M. Sinan Perktaş tarafından kaleme alınan Karanlıkta Kalan isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256023024 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Karanlıkta Kalan kitabı 128 olarak yayınlanmıştır.  Karanlıkta Kalan kitabını 18.03.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Karanlıkta Kalan PDF Oku.

Karanlıkta Kalan PDF Oku

Motosikletli adamın, çocukluğundan beri etrafında anlayamadığı davranışlar oluyordu. İnsanlar onu gördüğünde uzak durmayı tercih ediyordu. Halinde bir enteresanlık yoktu fakat insanlar nedense kendinden uzak duruyordu. Oysa kendi halinde yaşıyordu ve genelde sessizdi. Zaman zaman içinde kontrol edemediği şiddet duyguları uyanıyordu.  Düşünceleri çocukluğuna kaydı.
……
Karanlıkta kalan diye bilinen bir çok şey gün gelir bir yolunu bulur, açıklığa kavuşur yahut kavuşturulur. Tıpkı romanımızda olduğu gibi çabası önem arz ediyor.
Anlaşılır bir dil, romanın okunmasına ve kavranmasına yol gösterecek en büyük etkendir bu da kitapta mühim bir ayrıntıdır. Romanın sonunda hem sevindirici hem de üzüntülü iki konu gözleri üstüne topluyor.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.