Bebeklik Yayıncılık «Bu Çocuk Aç PDF Oku»

03.02.2024
397
Bebeklik Yayıncılık «Bu Çocuk Aç PDF Oku»

Bebeklik Yayıncılık Bu Çocuk Aç PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Bebeklik Yayıncılık Bu Çocuk Aç tarafından kaleme alınan Bebeklik Yayıncılık Bu Çocuk Aç isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Bebeklik Yayıncılık Bu Çocuk Aç PDF Oku

Bebeklik Yayıncılık «Bu Çocuk Aç» pdf indirYazar(lar) Bebeklik Yayıncılık
Kategori(ler) Edebiyat
Yıl 2022
Sayfa 184

Bu Çocuk Aç kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Bilinçli anne ve baba olmak bebeklerin çocukluğa geçişleri ve ardındanki çocukluk dönemlerinde çok daha kaliteli bir yaşam sürdürebilmeleri için önem taşımakta.

Çocuklarının beslenme alışkanlıklarını en doğru biçimde takip etmek isteyen anne ve babaların başvurabileceği iki güvenli kaynak olan Hande Kaşkaş’ın Bu Çocuk Aç ve Acıkınca Yer kitapları ihtiyaç duyulan tüm bilgileri sunuyor.

Hande Kaşkaş’ın Bu Çocuk Aç kitabı ek gıda ile ilgili yer verilen tüm konulara, doktor onaylı 117 bebek ek gıda tarifine, alanında uzman 8 kıymetli uzmanın anne sütüyle başlayan ve tüm ek gıda macerasıni anlatan yazılarına ve annelerin tavsiyelerine yer verilmiş.

Herkese Merhabalar kıymetli anne;

Hamile olduğunu öğrendiğinden beri farklı heyecanlar içinde oldun. İçindeki mucizeyi en güzel biçimde büyütebilmek için okudun, araştırdın, öğrendin…

Sonra mucizeni kucağına aldın ve sorumlulukların büyüdü… Etrafında herkes değişik bir şey dile getiriyordu ve kafan karışıyordu… Bebeğini nasıl büyüteceğin hususunda çelişkilere düştün, yoruldun, üzüldün…

Artık 6. Ay geldi çattı ve bebeğin ek gıda ile tanışacak. Hadi artık tedirginliği bir kenara bırak ve usulca kitabın sayfalarını çevir. Merak ettiğin, öğrenmek istediğin her şey bu kitapta sensin için yazıldı.

Bir anne olarak tecrübelerimi, araştırdığım bilgileri, okuduğum kitapları, kıymetli uzman kişilerımızın tavsiyelerini ve mühim tariflerimi bu kitapta derledim. Artık bir el fenerin var ve ek gıda yolunda karanlık gördüğün alanları birlikte aydınlatacağız.

Anne sütü ve ek gıda ile alakalı çelişkileri silip sana yardımcı olmak için buradayız… O halde sana korkutucu, ürkütücü gelen ek gıda sürecini birlikte keyifli hale getirmeye var mısın?

Hadi o zaman, hoş geldin sevgili anne…

Bebeklerin zihinsel gelişimleri adına sayısız kitap raflarda olsa da ek gıdalar hususunda yeteri kadar kitabın olmadığını –kendim ihtiyaç duyduğum zamanda araştırırken- fark ettim. Ben yalnızca bir anne olarak önerilerimi, tecrübelerimi, okuduklarımı ve araştırmaya koyulduklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Sosyal medya aracında @beb_ek_gida ismiyle 2017 senesinde başladığımız ek gıda macerasınde bizleri yalnız bırakmayan on binlerce takipçimizden gelen yoğun istek üzerine ek gıda ile ilgili bir başucu kitabı oluşturmak istedik.

Bu kitapta en fazla soruları sorular ve yanıtlar, ek gıda psikolojisi, bebeklerin ek gıdaya geçişinde izlenmesi gereken yollar, özel bebek yemek tarifleri ve daha bir çok mühim konu sizlerle olacak… Sosyal medya aracında kızıma yaptığım tarifleri paylaşmam ve tariflerin ilgi görmesiyle başladığımız bu yolda çok kısa bir üre içinde on binlerce anneye ulaştık. Bir anda aklımıza gelen Beb-Ek-Gıda ismiyle açmış olduğumuz sayfamızın bugünlere gelebileceğini açık söylemek gerekirse düşünmemiştik.

Daha ardından uzun uğraşlar, uykusuz geceler ve devamlı geliştirilen fikirler ile web sitemizin kurulması bizi daha da yüreklendirdi. Sosyal medya aracında ek gıda ile ilgili paylaşım yapan annelerin hemen hepsi ile bir araya gelerek web sitemizde kocaman bir aile olduk. Hızla tarif sayımız, web sitesi üyelerimiz ve blog yazarlarımız arttı. Blog bölümünde her biri alanında uzman bir çok yazarımızın yazıları yer almaya başladı.

Şimdi tüm bu birikim, bilgi ve tecrübeleri bir kitaba aktarıp sizlere sunma vaktimiz geldi. Hayallerimizden birisi olan bu kitabı sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Başlangıçta yalnızca kendi kızımın sağlıklı beslenmesi için uğraşırken bugün on binlerce bebeğin çok daha sağlıklı ve faydalı bir biçimde beslenmesi için büyük bir çaba içindeyiz. Her gün “Bebeğime ne pişirsem?” diye düşünen annelerimize sitemizde ve sayfamızda binlerce seçenek sunmanın sevincini yaşıyoruz. Aynı zamanda annelerimizden gelen soru ve yorumlar aracılığıyla sürekli olarak bir araştırma içindeyiz. Çünkü hepimiz anneyiz ve bebeklerimize faydalı olmaya, sağlıklı bir nesil yetiştirmeye çalışıyoruz.

Bebek beslenmesi uzmanlık isteyen bir alan… Her besinin değişik bir pişirme şekli ve bebeğe verilmesinin uygun bulunacağı farklı aylar var. Ben bir uzman değilim, fakat her adımımı sitemizdeki uzman kişilerımıza danışarak atıyorum. Bu kitabın anne tavsiyesi olduğu unutulmadan, tüm tarif ve bilgileri doktorunuza danışarak uygulamanızı tavsiye ederim.

Her zaman dediğim gibi “Tarif bizim tercih sizin.”

Biliyorum ki ek gıda konusu sizi bir hayli endişelendirmekte… Gözünüz gibi baktığınız bebeğiniz için artık farklı besinlere merhaba deme vakti geldi. Bu hususta hassas davranmanız güzel fakat kendinizi stres altında hissetmeden ek gıda macerasınde eğlenmeye var mısınız?

Emin olun siz bu sürede pozitif olursanız bebeğinizden de olumlu yanıtlar alacaksınız. Bu kitap aracılığıyla artık tüm kuşkularınızdan sıyrılacak ve ek gıda yolunda içiniz rahat ilerleyeceksiniz.


Bebeklik Yayıncılık Bu Çocuk Aç kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Bebeklik Yayıncılık Bu Çocuk Aç ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.