Benim Adım Günah PDF Oku

07.05.2024
27
Benim Adım Günah PDF Oku

Benim Adım Günah PDF oku, PDF kitap depomuzda, Murat Güloğlu tarafından kaleme alınan Benim Adım Günah isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786051069722 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Benim Adım Günah kitabı 330 olarak yayınlanmıştır.  Benim Adım Günah kitabını 09.12.2014 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Benim Adım Günah PDF Oku.

Benim Adım Günah PDF Oku

Haber spikeri, programcı ve yapımcı Murat Güloğlu ilk romanı Benim Adım Günah’ta “kalp masum, akıl şeytan mıdır?” sorusunu sorarak ruhun girinti ve çıkıntılarına dokunuyor.

Şehirli ama kasaba ruhunu seven Selim işlediği günahların hesabını vermeden yeni günahlara koşarken genç bir kıza âşık oluyor ve masumiyetin kollarına sığmıyor. Hayatında yeni bir kapı açıldığını düşünürken eski sevgilinin tutkusuna esir olup onun günahının içine doğru yol almaya başladığında sorgulamalarla sarsılıyor. Karmaşık ilişkilerin, menfaatlerin, siyasi rantların kirli dünyasında kendine yol bulmaya çalışan Selim bir ezan sesiyle irkilerek yaşamına yön veriyor.

Akıcı üslubu ve sahiciliğiyle Benim Adım Günah korkuyu alt edip gerçek ben­liklerini başka yansımalarda görmekten korkmayanlar için keyifli bir deneyim.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.