Hikayeci Bilge PDF Oku

Hikayeci Bilge PDF Oku

Hikayeci Bilge PDF oku, PDF kitap depomuzda, İlkay Tercan tarafından kaleme alınan Hikayeci Bilge isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257725057 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Hikayeci Bilge kitabı 176 olarak yayınlanmıştır.  Hikayeci Bilge kitabını 24.11.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Hikayeci Bilge PDF Oku.

Hikayeci Bilge PDF Oku

Bana bir hikaye anlat, içinde gerçekler olmasın ama hayat kadar gerçek olsun, diyorsanız…
İşte size, hayat kadar gerçek olan sihirli hikayeler!
Hani derler ya; “Bir eğitime gittim, bir kitap okudum veya bir işe girdim ve yaşamım değişti!” Benim yaşamım eskiden okuduğum bir hikaye ile değişti. Hikayeyi okuyunca zihin yapım ve bundan dolayı hayata bakış açımın değişmesi ile kendimi buldum.
Güçlü bir metafor olan hikayeler; motive eder, ders verir, zihni açar, düşündürür ve bu sayede zihinde kuvvetli yeni nöral ağlar oluşturarak hafızayı kuvvetlendirir, terapi eder ve bunun yanı sıra farkındalığı artırarak zihinsel dönüşüm sağlar.
Verdiğim eğitimlerin hepsinde konulara göre hikayeler anlatırken içlerine biraz da sanat eklerim, böylece hikayeyi görselleştirip güçlendirerek daha etkili hale gelmesini ve böylece kalbe dokunmasını sağlarım.
Şimdi ise senelerdır okuduğum binlerce hikaye arasından seçtiğim favori hikayelerimden bazılarını sizlere sunarak kalbinize dokunmak, sizi size hatırlatmak istiyorum.
Ey dost, hep hatırla, kendi hikayeni bulduğunda kendini de, bulacaksın!
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.