Bersisa Şeytan Tuzağı PDF oku indir

23.02.2024
51
Bersisa  Şeytan Tuzağı PDF oku indir

Bersisa Şeytan Tuzağı PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Ersin Özdil tarafından kaleme alınan Bersisa Şeytan Tuzağı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786057361653 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Bersisa Şeytan Tuzağı kitabı 130 olarak yayınlanmıştır.  Bersisa Şeytan Tuzağı kitabını 24.03.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Bersisa Şeytan Tuzağı PDF Oku.

Bersisa Şeytan Tuzağı PDF Oku

İnsanoğlunun şeytanla mücadelesi, bütün ilahi dinlerin kutsal metinlerinde ve kadim edebiyatında kendine yer bulan bir bahistir. Kutsal Kitaplara göre, Âdem Peygambere secde etmediği için cennetten kovulan şeytan, Yaratan’ın kendisine verdiği mühlet boyunca kan davalısı olarak gördüğü insanoğlunu tuzağa düşürmek ve ondan intikamını almak için her yolu dener.
Tüm vaktini ibadete ve duaya ayırdığı için günah işlemeye vakti olmayan bir büyük din adamı olan Bersisa’yı şeytan kendisine hedef seçer.
Mevlâna’nın ve Taberi’nin de naklettiği bu mesel artık yalnızca bir mesel değil insanın var olduğundan beri yaşadığı kavganın da bir özetidir.
Şeytan yahut nefsimizin hileleriyle savaşta kendine çok güvenen insanlara büyük bir ibrettir.
Hiç kimse işlemediği günahın masumu değildir.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.