Gümüş Yayın Tanrısı / Troya 1. Kitap PDF oku indir

23.02.2024
30
Gümüş Yayın Tanrısı / Troya 1. Kitap PDF oku indir

Gümüş Yayın Tanrısı / Troya 1. Kitap PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, David Gemmell tarafından kaleme alınan Gümüş Yayın Tanrısı / Troya 1. Kitap isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 08.11.2023 dilinde ve 416 ebatında basılan ayrıca  Lord of the Silver Bow sayfadan oluşan Gümüş Yayın Tanrısı / Troya 1. Kitap kitabı 9786052652459 olarak yayınlanmıştır.  Gümüş Yayın Tanrısı / Troya 1. Kitap kitabını Özge Akdeniz numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gümüş Yayın Tanrısı / Troya 1. Kitap PDF Oku.

Gümüş Yayın Tanrısı / Troya 1. Kitap PDF Oku

FANTASTİK EDEBİYATIN EN BÜYÜK İSİMLERİNDEN DAVID GEMMELL, TROYA ÜÇLEMESİNİN İLK KİTABI GÜMÜŞ YAYIN TANRISI İLE SİZİ EPİK BİR YOLCULUĞA ÇIKARIYOR.
 
Birçok adı vardı. Bazıları ona Altın Olan derdi; bazıları ise Gümüş Yayın Tanrısı. Dardanyalılar için o Prens Aeneas’tı. Ama dostları için o Helikaon’du. Güçlü, bi hayli hızlı, kıvrak zekâlı, cesur bir savaşçı, düşmanlarının nefret ettiği, Troyalı müttefiklerinin bile korktuğu biri. Çünkü Altın Olan’ın kalbinde bir karanlık, uyandığı anda fakat kanla yatıştırılabilecek bir vahşet yatardı.
 
Mikenli Argurios eşsiz bir savaşçı, sarsılmaz ilkeleri ve kırılmaz iradesi olan bir adamdı. Tüm Miken savaşçıları gibi o da fethetmek ve öldürmek için yaşıyordu. Kral Agamemnon tarafından altın şehir Troya’nın savunmasını incelemesi için gönderilen Helikaon’un ezeli düşmanıydı.
 
Andromakhe, Troya Prensi Hektor’la kendi isteği dışında nişanlanmış bir Thera rahibesiydi. Gelenekleri küçümseyen, savaş sanatlarında kabiliyetli ve tarikatına kendini adamış biriydi. Ve Andromakhe istediği kişiyi sevmeye, istediği gibi yaşamaya yemin etmişti.
 
Kader bu üçlüyü bir araya getirmek, tutkulu bir aşkın ve nefretin kıvılcımlarıyla dünyayı saracak bir savaşın ateşini yakmak üzereydi.
 
“David Gemmell olmasaydı fantastik edebiyat hali hazırdaki durumda olmazdı!” –R. A. Salvatore
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.