Beyninizi Canlı Tutun PDF Oku

Beyninizi Canlı Tutun PDF Oku

Beyninizi Canlı Tutun PDF oku, PDF kitap depomuzda, Lawrence C. Katz Manning Rubin tarafından kaleme alınan Beyninizi Canlı Tutun isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 20.05.2015 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786053435587 sayfadan oluşan Beyninizi Canlı Tutun kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Beyninizi Canlı Tutun kitabını İbrahim Şener numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Beyninizi Canlı Tutun PDF Oku.

Beyninizi Canlı Tutun PDF Oku

Hafıza Kaybını Önleme ve Zihinsel Zindeliği Artırmaya Yardımcı
83 NÖROBİK ALIŞTIRMA

UNUTKANLIK YAŞIYOR MUSUNUZ?
YENİ ŞEYLER ÖĞRENMEKTE ZORLANIYOR MUSUNUZ?

Zihninizi yeterince verimli kullanamadığınızı mı düşünüyorsunuz?

 Beyninizi Canlı Tutun en güncel nörobilim incelemelerina dayanan ve özgün bir beyin alıştırma programı olan Nörobik’i okuyucuya tanıtmayı amaçlamaktadır. Basitmiş gibi görünen bu egzersizler beynin daha genç ve daha kuvvetli kalması için beyin hücrelerini geliştiren yapı maddelerini canlandırmaya yardımcı olmaktadır. Örnek verecek olursak, eğer sağ elinizi kullanıyorsanız, yarın kalktığınızda dişlerinizi sol elinizle fırçalayın. Ya da arabaya binmeden önce gözlerinizi kapayın ve arabanın anahtarını kontağa yerleştirin. Beyninizde yeni bir devre açtığınız her seferinde, yeni bir zihinsel canlanma oluşacaktır.

Bu alıştırmalar olağanüstü, keyifli, her yerde ve her zaman yapılabilir niteliktedir. Hafızanızı bu alıştırmalarla etkin bir biçimde tercih ederek, herhangi bir bilgisayar programında ustalaşma, işinizde yaratıcılığınızı artırarak daha verimli çalışma gibi birden fazla zorlu ve mühim gündelik aktiviteyi basit bir şekilde yapabilirsiniz. Dahası zihninizin zindeliğini ömür boyu koruyabilirsiniz.
 

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.