Bir Karanlık Pencere (Karton Kapak) PDF oku indir

24.02.2024
59
Bir Karanlık Pencere (Karton Kapak) PDF oku indir

Bir Karanlık Pencere (Karton Kapak) PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Rachel Gillig tarafından kaleme alınan Bir Karanlık Pencere (Karton Kapak) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 21.12.2023 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786256411777 sayfadan oluşan Bir Karanlık Pencere (Karton Kapak) kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Bir Karanlık Pencere (Karton Kapak) kitabını Merve Solmaz numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Bir Karanlık Pencere (Karton Kapak) PDF Oku.

Bir Karanlık Pencere (Karton Kapak) PDF Oku

ELSPETH’İN BİR CANAVARA İHTİYACI VAR.
O CANAVAR BİZZAT KENDİSİ OLABİLİR.
BU GOTİK FANTASTİK ÇIKIŞ ROMANINDA
BİR GENÇ KIZ KRALLIĞINI KURTARMAK İÇİN
ZİHNİNDEKİ CANAVARI SERBEST BIRAKMALIDIR.

Elspeth Spindle’ın bir sisin içine hapsedilmiş ürkütücü Blunder Krallığı’nda güven içinde yaşayabilmek için şanstan daha fazlasına ihtiyacı mevcuttur. Bir canavara… Kâbus dediği bu kadim, kurnaz ruh kafasının içinde yaşar. Onu korur. Sırlarını saklar. Lakin her şeyin bir bedeli mevcuttur, özellikle de sihrin. Elspeth orman yolunda gizemli bir haydutla karşı karşıya geldiğında yaşamı temelinden sarsılır. Gölgeler ve aldatmacalarla örülü bir hayata sürüklenen Elspeth, Blunder’ı dört bir yanını saran kara büyüden
kurtarmak için tehlikeli bir vazifeye dâhil olur. Ne var ki haydut bildiği kişi Kral’ın öz yeğeni, Blunder’daki en tehlikeli adamların komutanından başkası değildir… ve vatana ihanet suçlusudur.
 

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.