Trinidad’ın Dönüşü PDF oku indir

24.02.2024
55
Trinidad’ın Dönüşü PDF oku indir

Trinidad’ın Dönüşü PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Selim Erdoğan tarafından kaleme alınan Trinidad’ın Dönüşü isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786059020879 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Trinidad’ın Dönüşü kitabı 168 olarak yayınlanmıştır.  Trinidad’ın Dönüşü kitabını 10.11.2015 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Trinidad’ın Dönüşü PDF Oku.

Trinidad’ın Dönüşü PDF Oku

Dünyadan dört buçuk ışık yılı uzakta karanlık bir gezegenden gelen yardım sinyalinin kaynağı öncedenki bir görevde kaybolan personel miydi?
Evrende bizimki gibi dünyalar var mıydı?
Bize ne kadar benzeyebilirlerdi?
Paralel evrenler teorisi fizikçilerin fantezisi miydi yoksa donmuş kargaları, kıyıları değişmiş kıtaları, kül tepecikleriyle dolu
binaları açıklamanın tek yolu mu?
Evrim ilkesinin sınırları jeolojiden kültüre uzanabilir miydi?
Trinidad’ın Dönüşü, yaşamın ve onu manalı kılan her şeyin uzayın ölü güzelliğindeki sıcak pırıltısına bildiğimiz her yerin dışından bir bakış, AlenFenix, HendrikLeo ve ApolloTera adlı üç kaşifin zorlu keşfinin yüksek tempolu ürpertici öyküsü. Bilgi biraz yorumdur. Yorumsa biraz kişisel.
Trinidad’ın Dönüşü üç bilim insanının inatçı mücadelelerle dolu geçmişlerinin, zaaflarının, inançlarının aynı keşfe verdikleri farklı şekillerin öyküsü. Denizatı Vadisi, İkibinseksensört, Gofer Ağacı gibi özgün felsefi bilimkurgu kitaplarının yazarı Selim Erdoğan’ın usta kaleminden..
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.