Bitli Pileyboy PDF Oku

19.03.2024
34
Bitli Pileyboy PDF Oku

Bitli Pileyboy PDF oku, PDF kitap depomuzda, Arzum Uzun tarafından kaleme alınan Bitli Pileyboy isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786051425160 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Bitli Pileyboy kitabı 464 olarak yayınlanmıştır.  Bitli Pileyboy kitabını 18.08.2014 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Bitli Pileyboy PDF Oku.

Bitli Pileyboy PDF Oku

Henüz otuzundaki Ayda Türkan, rock yıldızı kocası Tolga’dan boşanırken, bekar bir kadın olarak kendisini nelerin beklediğinden habersizdi. Oysa, ünlüler alemi ve Beyoğlu, Ayda’ya hiç tanımadığı bir yüzünü göstermeye hazırlanıyordu.

Bitli Pileyboy, şehirde yalnız bir kadın olmayı, ünlüler aleminde aşk ve insan ilişkilerini bütün çıplaklığıyla gözler önüne çıkarıyor.

Erotik, melankolik… Ve tabi ki yine çok gülünç!

İnsanlar, dünya çapında neden bulundukları gerçeğini unutuyor, sürükleniyordu. Bütün bu güvensizlik dalgası içinde, sevmeyi es geçiyorlardı. Sevmeyi sevişmek sanıyorlardı. Birden fazla insanla… Böylelikle var olacaklarına inanıyor, bu biçimde mutluluğa ulaşacaklarını düşünüyorlardı. Kendilerini öldürdüklerinden habersiz… Avlanıyorlardı. Vahşi hayvanlar, kana susamış vampirler gibi. Av hiç bitmiyordu. Av, avcıya dönüşüyor, döngü sürüyordu. Herkesin elinde birbirinin kanı vardı. Herkes birbirinin eskisini giyiyordu.

Ve ben, senelerdır altın bir kafeste yaşadığım bu ormanda, kafesini kırıp özgürlüğüne kanat çırpan aptal bir kuş olarak yapayalnızdım. Ne yöne gideceğimi bilemeden günlerce, gecelerce uçtum. Kanatlarımı kırdılar, uçamaz dediler. Uçtum. Özgürlükle huzurun bir arada yaşanamayacağını öğrenerek uçtum. Korkularımın esiri olmuşken, korkusuzca uçtum.

Sonunda onu buldum.

Kim olduğu, ne yaptığı, neye benzediği mühim değildi. Önemli olan, onu bulana kadar başımdan geçenlerdi.
“Kadınların onlarda ne bulduğunu çözemediğim ufak çöplüklerin krallarıyla doluydu şehir. Bitli mahallelerin pileyboylarıyla.”

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.