Bitmeyecek Öykü PDF indir

27.10.2023
77
Bitmeyecek Öykü PDF indir

Bitmeyecek Öykü PDF indir, PDF kitap depomuzda, Michael Ende tarafından kaleme alınan Bitmeyecek Öykü isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. Die unendliche Geschichte dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786052993125 sayfadan oluşan Bitmeyecek Öykü kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Bitmeyecek Öykü kitabını 02.11.2017 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Bitmeyecek Öykü PDF Oku.

Bitmeyecek Öykü PDF indir

“İnsanlar mevcuttur, asla Fantazya’ya gidemezler,” dedi Bay Koreander. “Ve insanlar mevcuttur, gidebilirler ama sonsuza kadar orada kalırlar. Sonra bir de Fantazya’ya gidip geri dönenler mevcuttur. Senin gibi. İşte bunlar iki dünyayı da esenliğe kavuştururlar.”
 
 
NE İSTİYORSAN ONU YAP, yazıyordu sınırsız güce sahip İmparatoriçe’nin sembolünde.Lakin Bastian, bu cümlenin gerçekten ne açıkladığini, uzun ve zahmetli arayış sonucu öğrenecektir.
 
Bastian enteresan görünümlü bir kitap aracılığıyla kendini, güzel fakat tehlikenin pençesindeki Fantazya diyarında bulur. Bu büyülü ülkeyi, Çocuk İmparatoriçe’ye yeni bir isim vererek yalnızca bir “insan” kurtarabilir. Lakin saraya giden yol ejderhalar, devler, canavarlar ve bir çok büyülü yaratığın yaşadığı yerlerden geçmektedir.
 
Bastian maceraya atılır atılmasına… fakat dönüş yolunu bulmak o kadar kolay değildir. Fantazya’nın derinliklerine girdikçe, dile getirilemeyecek kadar kötü yaratıklarla ve kendi kalbinin gizemleriyle yüzleşecek cesareti bulması gerekecektir.
 
“Büyülü dünyaveyalıveriyorsunuz… Hareketli, yenilikçi ve hassas.”
The Washington Post

Bitmeyecek Öykü Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.