Harry Potter Sihirli Almanak PDF indir

27.10.2023
147
Harry Potter Sihirli Almanak PDF indir

Harry Potter Sihirli Almanak PDF indir, PDF kitap depomuzda, J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter Sihirli Almanak isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. Kutlukhan Kutlu dilinde ve TÜRKÇE ebatında basılan ayrıca  Hazel Bilgen sayfadan oluşan Harry Potter Sihirli Almanak kitabı 13.10.2023 olarak yayınlanmıştır.  Harry Potter Sihirli Almanak kitabını Sevin Okyay numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Harry Potter Sihirli Almanak PDF Oku.

Harry Potter Sihirli Almanak PDF indir

J.K. Rowling’in Harry Potter kitaplarının resmi elkitabı
Harry Potter’ın büyücüler dünyasında yolculuğa çıkın.
Sihirli yerleri keşfedin, asa ilmini inceleyin, fantastik canavarlarla karşılaşın ve cadılar ile büyücülerin hayatlarını okuyun.
Seçmen Şapka, büyüler, her şey bu kitapta!
 
Harry Potter serisinden bi hayli beğeni alan karakterler, unutulmaz anlar ve mekânlar bu göz kamaştıran kitapta bir araya geliyor.  Her sayfada dikkatinizi çekecek olağanüstü ayrıntılarla bezeli Harry Potter Sihirli Almanak büyücüler dünyasına dair gerçek ve eğlendirici bilgiler içeriyor. Harry Potter kitaplarını yeni keşfedecek okurlar için olağanüstü bir elkitabı, üstelik sadık hayranları şaşırtacak kadar da ayrıntılı. Büyücüler dünyasına dair listeler, çizelgeler, haritalar ve sihre dair her şeyi keşfedeceğiniz temel bir kitap!

Harry Potter Sihirli Almanak Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.