Cytonic PDF indir

27.10.2023
90
Cytonic PDF indir

Cytonic PDF indir, PDF kitap depomuzda, Brandon Sanderson tarafından kaleme alınan Cytonic isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. Skyward 3 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786256932401 sayfadan oluşan Cytonic kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Cytonic kitabını 19.09.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Cytonic PDF Oku.

Cytonic PDF indir

ÖZGÜRLÜK SAVAŞÇISI SPENSA
 
Detritus gezegeninin en iyi savaş pilotlarından biriydi. Halkını, gezegenlerinde senelerca tutsak eden esrarengiz uzaylıların elinden kurtardı. Uzay zamanda boyutlararası yolculuk yaptı. Galaksi hâkimiyeti için savaşan Üstyapı’ya ajan olarak sızdı ve bu görevi ona insan uygarlığı için bir hapishaneye dönüştürülmüş Detritus’un ötesinde uzanan uçsuz bucaksız galaksinin kapılarını araladı.
 
Şimdi savaş zamanı… Gezegenler arası savaşın fitili çoktan ateşlendi. Üstyapı’nın elinde tüm güneş sistemlerini silip süpürecek süper bir güç var. Ama Spensa bir Cytonic. Kendisinin dahi çözemediği gizil güçlere sahip. Savaşı o sonlandırabilir. Önce Yokyer’e girecek ve kim olduğunu öğrenecek. Sonra halkını kurtaracak. Geri dönemeyebilir. Ama cesareti bilmek için korkuyu tatmak gerekir…
 
Bilimkurgu ve fantastiğin şimdilerdeki en büyük yazarlarından birisi olan Brandon Sanderson, Steelheart serisinin ardından çiçeği burnunda epik fırtınası Sykward serisinin üçüncü kitabıyla huzurlarınızda…
 
“Bu kitabı okumak, bir video oyununun İçine dalmak gibi: Sanderson’in tüm aksiyon ve savaş sahneleri birer şaheser. Kimse ondan daha keyifli yazamaz.”
-Booklist
 
“Sanderson yine başardı!”
-The Nerd Daily

Cytonic Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.