Neuromancer PDF indir

27.10.2023
80
Neuromancer PDF indir

Neuromancer PDF indir, PDF kitap depomuzda, William Gibson tarafından kaleme alınan Neuromancer isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786052651063 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Neuromancer kitabı 336 olarak yayınlanmıştır.  Neuromancer kitabını 16.03.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Neuromancer PDF Oku.

Neuromancer PDF indir

1985 HUGO EN İYİ ROMAN ÖDÜLÜ
1985 NEBULA EN İYİ ROMAN ÖDÜLÜ
1984 PHILIP K. DICK ÖDÜLÜ
 
Neuromancer, bilimkurgu geleneğinin bir devamı olsa da nevi kişiyina münhasır bir kitap.” –Neil Gaiman
 
“LİMANIN TEPESİNDEKİ GÖKYÜZÜ, ÖLÜ BİR KANALA ÇEVRİLMİŞ TELEVİZYON RENGİNDEYDİ.”
 
William Gibson, adını bilimkurgu tarihine neon harflerle yazdırmış, siberpunk türünü âdeta tek başına var etmiş bir yazar. İlk romanı Neuromancer da yayımlandığı andan ibu yana türün klasiklerinden birine dönüşen, bir çok alanda tesirini hâlâ hissettiğimiz bir şaheser.
 
Yetenekli siberuzay kovboyu Case, işverenini soyarken yakayı ele verdiğı için psikedelik bir ilaçla matrisle olan bağlantısını yitirir. Etten bir beden içinde sıkışan ve eskisi gibi matrise bağlanıp özgürce süzülmenin hayalinde olan Case, yaşadığı kanunsuz Çiba Şehri’nde hayatta kalmak için her türlü tehlikeli işle haşır neşir olur.
 
Ayna gözlüklü jiletkız Molly’nin onu Armitage isimli gizemli bir işadamı için kaçırmasıyla her şey değişir. Case’e matrise tekrar bağlanabilmeyi vadeden Armitage, ondan imkânsızı gerçekleştirmesini ister. Bu amaç uğruna Case, Molly’yle birlikte İstanbul’dan Dünya yörüngesine ve siberuzayın en derin köşelerine kadar uzanan, zorlu bir maceraya atılmak zorunda kalacaktır.
 
Siberuzayda yaşam, her şeyden daha gerçek olabilir mi? İnsanlar etten bedenlerini geride bırakabilirler mi?
 
Neuromancer, karşılıklı mutabakata dayalı bir halüsinasyon.
 
Yazarın sunuşuyla

Neuromancer Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.