Börü Pençesi / Yada Taşı Efsanesi 3 PDF oku indir

07.02.2024
36
Börü Pençesi / Yada Taşı Efsanesi 3 PDF oku indir

Börü Pençesi / Yada Taşı Efsanesi 3 PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Ufuk Tufan tarafından kaleme alınan Börü Pençesi / Yada Taşı Efsanesi 3 isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786051834009 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Börü Pençesi / Yada Taşı Efsanesi 3 kitabı 296 olarak yayınlanmıştır.  Börü Pençesi / Yada Taşı Efsanesi 3 kitabını 14.05.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Börü Pençesi / Yada Taşı Efsanesi 3 PDF Oku.

Börü Pençesi / Yada Taşı Efsanesi 3 PDF Oku

Gökyüzünde Kartal, Yeryüzünde Börü Olanların Romanı…
***
Kadim metinlerde şöyle yazar: Nuh Tufanı’nın ardından gemiden karaya seksen kişi çıktı. Bunların yetmiş üçü bir tür hastalığa yakalanıp öldü. Hayatta yalnızca Nuh Peygamber, üç oğlu ve üç gelini kaldı. Hz. Nuh dünyayı kendince üçe ayırıp Ham, Sam ve Yafes adlı üç oğluna pay etti. BütünTürkler’in atası olan Yafes’in payına Türkistan düşünce oğlu oranın kurak olduğunu düşünüp biraz üzüldü. Bunun üzerine Nuh Peygamber oğluna Yada Taşı’nı verip, bir dua öğretti. Yafes, hangi vakit yağmura, kara ihtiyaç duyarsa o taş aracılığıyla yağdırabilecekti. Ve müthiş özellikleri olan Yada Taşı, çağlar boyunca Türk devletlerinin birliğinin ve saadetinin yegâne kaynağı oldu.
***
Yada Taşı Efsanesi serisinin üçüncü kitabında, Yada Taşı’nın müthiş güçleri karşısında direnemeyen ve tükenmenin eşiğine gelen insanoğlu ile iblislerin son savaşını; kehanetlerde haber verilen seçilmiş kağan ile tanınmış börülerin, Şeytan Erlik Han’ın Yeni Dünya Düzeni hayaline son verme mücadelesini okuyacaksınız.
***
Taht Oyunları (Game Of Thrones), Yüzüklerin Efendisi (The Lord Of The Rings), Hobbit (The Hobbıt), Açlık Oyunları (The Hunger Games), Alacakaranlık (Twilight) gibi eserleri sevenlerin mutlaka okuması gereken bir TÜRK MİTOLOJİSİ ROMANI…
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.