Olivia Cunning «Ateşli Bilet PDF Oku»

07.02.2024
22
Olivia Cunning «Ateşli Bilet PDF Oku»

Olivia Cunning Ateşli Bilet PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Olivia Cunning Ateşli Bilet tarafından kaleme alınan Olivia Cunning Ateşli Bilet isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Olivia Cunning Ateşli Bilet PDF Oku

Olivia Cunning «Ateşli Bilet»Yazar(lar) Olivia Cunning
Kategori(ler) Roman
Yıl 2014
Sayfa 400

OKU KITAP INDIR

Ateşli Bilet kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Sırlarla dolu bir geçmişi olan bir bas gitarist, Jace Seymour. Geçmişinin esiri olmuş yaralı bir müzisyen. Acılarını bastırabilmek için fiziksel acıya muhtaç bir erkek.

Ve yeni edindiği sahibesi Aggie’nin, öte yandan bedenine acı verirken, diğer yandan kalbindeki yaraları saracağından habersiz.

Merhamet için ayaklarına kapanan köleleri dışında erkeklerle işi olmayan Aggie, melek yüzlü Jace’in asil başkaldırısı ve yataktaki beklenmedik baskınlığı karşısında kalbini genç adama kaptırmanın eşiğinde.

Günahkârlar grubundaki yeri sarsılmaya başlayan Jace ise, yaraların en iyi sevgiyle sarılacağını öğrenmek üzere.

Bizler müzik dünyası ve tur otobüslerinin en bilinmeyen, en derin kuyularına dalarken, Olivia Cunning de insan doğasını bambaşka bir pencereden beğenilerimize sunuyor.

“Şehvetli çocuklar, sert müzik ve ateşli sevişmeler…
Daha iyisi olabilir miydi?”


Olivia Cunning Ateşli Bilet kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Olivia Cunning Ateşli Bilet ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Olivia Cunning Ateşli Bilet online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.