Bubi Tuzağı PDF oku indir

07.02.2024
47
Bubi Tuzağı PDF oku indir

Bubi Tuzağı PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Mesut Cihan Demirel tarafından kaleme alınan Bubi Tuzağı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786058009486 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Bubi Tuzağı kitabı 148 olarak yayınlanmıştır.  Bubi Tuzağı kitabını 07.12.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Bubi Tuzağı PDF Oku.

Bubi Tuzağı PDF Oku

Yetişkin bir insanın kaval kemiğine beyzbol sopasıyla sertçe vurursanız hemen hemen altı dakika aynı acıyı hisseder, on beş dakika midesi bulanır ve eğer kemiği kırılmazsa minimum üç ay izi kalır. Bir kadının gebelik zamanındaki mide bulantısı, bu darbenin neticesindeki mide bulantısıyla tıpatıp aynıdır. Lakin bu yazıyı okuyan 100 insanın 75’i yalnızca okur, 8’i acıyı tahmin eder, 8’i dener, 4’ünün midesi bulanır ve geriye kalan 4’ü de istemsizce kaval kemiğine dokunur.

Lakin asıl bilmenizi istediğim gerçek bilgi şudur; yalnızca ruh hastası diye tabir edilen insanlar, buraya kadar okumadan önce verilen sayıları toplar, 100 değil de 99 olduğunu bilir, yukarıdaki yazıyı kendi gibi bir manyağın yazdığını anlar ve gerçeklikle bir payı olmadığını kavrar. Tebrikler! Obsesif-Kompulsif değilsiniz.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.