«Tom ve Jerry Hikayesi PDF Oku»

07.02.2024
46
«Tom ve Jerry Hikayesi PDF Oku»

Tom ve Jerry Hikayesi PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Tom ve Jerry Hikayesi tarafından kaleme alınan Tom ve Jerry Hikayesi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Tom ve Jerry Hikayesi PDF Oku

«Tom ve Jerry Hikayesi» pdf indirBugün editörlerimiz Tom ve Jerry hikayesi adlı eserini kaleme aldı. Eğer Tom ve Jerry masalının devamını gelmesini istiyorsanız, yorumlara belirtebilirsiniz.

Zamanın birinde, Tom ve Jerry adında iki yaramaz, bir o kadar da birbirine düşman kediyle fare yaşıyordu. Evin sahibi, Tom’u her gün azarlıyor, evdeki Jerry adındaki fareyi evden kovmasını istiyordu.

Farenin ismi Jerry’di. Jerry o kadar yaramaz bir fareydi ki, evde ki kediye türlü türlü oyunlar oynardı. Bir sabah Tom kahvaltısını hazırlayıp, yemeğini yemek için hazırlanırken, Jerry Tom’un kahvaltısında ki peynirleri gizli gizi yiyordu.

Durumu fark eden Tom, Jerry’i kovalamaya başladı, bu kovalama macerasında evde ki tabaklar, koltuklar ve televizyon kırılmış ev savaş alanına dönmüştü.

Evin sahibi bu sesleri duyunca odasından çıkıp salona geldinde gözlerine inanamamıştı!
Evde ki tabaklar yerlerde, televizyon paramparça. Bu durum konut sahibini öfkelendirdi, öfkesinden Tom’u evden kovmuştu.

Dışarısı çok soğuk ve karlıydı. Tom dışarıda aç ve donmak üzereyken Jerry Tom’a acıyıp evden tavuk butu çalıp, Tom’a götürdü, Tom duygulanıp Jerry’ye teşekkür etti. Bu esnada Tom’un ısınması için evin kapısını gizlice açıp Tomu’ eve sokmuştu.

Tom ve Jerry sonsuza kadar dost kaldılar.

Tom ve Jerry masalını beğendiyseniz, Tom ve Jerry diğer masal serilerini kaleme alacağız. Yorumlarda düşüncelerinizi bekliyoruz.

En Güzel Masallar – En Güzel Hikayeler – 6 Yaş Hikayeleri

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.