Bülent Demircioğlu «Ben Annemin Sırlarıyım PDF Oku»

31.01.2024
50
Bülent Demircioğlu «Ben Annemin Sırlarıyım PDF Oku»

Bülent Demircioğlu Ben Annemin Sırlarıyım PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Bülent Demircioğlu Ben Annemin Sırlarıyım tarafından kaleme alınan Bülent Demircioğlu Ben Annemin Sırlarıyım isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Bülent Demircioğlu Ben Annemin Sırlarıyım PDF Oku

Bülent Demircioğlu «Ben Annemin Sırlarıyım» pdf indirYazar(lar) Bülent Demircioğlu
Kategori(ler) Sağlık
Yıl 2023
Sayfa 256

OKU KITAP INDIR

Ben Annemin Sırlarıyım kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Bülent Demircioğlu’nun kaleminden çıkan ‘Ben Annemin Sırlarıyım,’ geçmişle yüzleşme ve iyileşmenin öyküsünü anlatıyor. Atalarımızın dediği gibi, ‘Dedesi koruk yer, torunun dişi kamaşır.’ Aile sırları, hatırlanmayan anılar ve geçmişteki izler, yalnızca bizi değil, çocuklarımızı da etkileyebilir. Zamanın su gibi aktığına inanırız, fakat aslında bazı anılar ve sırlar, tıpkı bir zaman tünelinde durur ve içimizde saklı kalır.

Bu kitap, geçmişin karanlık tünelinde cesaretle yol almayı ve hem kendi hem de çocuklarımızın fiziksel ve duygusal sağlığını iyileştirmeyi öneriyor. Çünkü geçmişin anıları ve sırları, bizi daha iyi anlamamıza ve iyileşmemize yardımcı olabilir. ‘Ben Annemin Sırlarıyım,’ yalnızca geçmişle yüzleşmek için değil, bunun yanı sıra anlamak ve iyileştirmek için yazıldı.

Eğer geçmişinizin sırlarını çözmek ve hem kendi hem de çocuklarınızın yaşamını olumlu bir biçimde etkilemek istiyorsanız, bu kitap size bu yolculukta klavuzluk edebilir.


Bülent Demircioğlu Ben Annemin Sırlarıyım kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Bülent Demircioğlu Ben Annemin Sırlarıyım ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Bülent Demircioğlu Ben Annemin Sırlarıyım online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama