Bülent Demircioğlu «Sırlarımız Kadar Hastayız PDF Oku»

Bülent Demircioğlu «Sırlarımız Kadar Hastayız PDF Oku»

Bülent Demircioğlu Sırlarımız Kadar Hastayız PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Bülent Demircioğlu Sırlarımız Kadar Hastayız tarafından kaleme alınan Bülent Demircioğlu Sırlarımız Kadar Hastayız isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Bülent Demircioğlu Sırlarımız Kadar Hastayız PDF Oku

Bülent Demircioğlu «Sırlarımız Kadar Hastayız» pdf indirYazar(lar) Bülent Demircioğlu
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2022
Sayfa 344

Sırlarımız Kadar Hastayız kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Hastalık, ruhumuzun çığlığından başka bir şey değildir, o halde neden ısrarla çareyi yalnızca bedende arıyoruz?
Bugün geleneksel tıp olağanüstü görüntüleme teknikleriyle, kusursuz testleriyle ve müthiş teşhisleriyle işimizi kolay bir şekildelaştırsa da, bedeni hâlâ bir makine gibi gördüğü için enerji bedenimizi yok sayar. Oysa bedenimiz duygusal, zihinsel ve ruhsal çatışmalarla bir bütündür. Bedensel bir hastalığın yalnızca bedenle alakalı olduğunu düşünmek hem hekimler hem de hastalar için eksik bir yaklaşımdır.
Bedende oluşan bir hastalık ruhun alakalı bölümünde başlar, ardından bedene mesaj olarak iletilir. Bu mesaj görünür duruma geldiğinde biz buna “hastalık” deriz. İlaçları reddetmek olabilecek değildir, fakat enerji bedenin ilaçlardan çok daha etkili olduğu artık aşikârdır, üstelik enerji bedenin şifasından yararlanmak için bir bedel ödemeniz de gerekmez.
Dr. Bülent Demircioğlu, SIRLARIMIZ KADAR HASTAYIZ kitabında enerji bedeninizi nasıl iyileştireceğinizi en sade ve pratik yoluyla anlatıyor. ReSetting metoduyla ruhun çalışma prensibini, travmaların kodlarını, bunların yönetilmesini ve boşaltımını her hastalığı ele alarak açıklıyor, kendi kendinize iyileşmenin holistik yollarını aktarıyor.


Bülent Demircioğlu Sırlarımız Kadar Hastayız kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Bülent Demircioğlu Sırlarımız Kadar Hastayız ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.