Büyük Resmi Görebilmek PDF oku indir

24.02.2024
34
Büyük Resmi Görebilmek PDF oku indir

Büyük Resmi Görebilmek PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Yüksel Okyay Evren tarafından kaleme alınan Büyük Resmi Görebilmek isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256888616 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Büyük Resmi Görebilmek kitabı 128 olarak yayınlanmıştır.  Büyük Resmi Görebilmek kitabını 03.01.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Büyük Resmi Görebilmek PDF Oku.

Büyük Resmi Görebilmek PDF Oku

Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamış, 2003 senesinde İzmir Barosu’na kayıtlı olarak serbest avukatlık yapmaya başlamıştır.
2013’te ise Arabuluculuk Dairesine kayıtlı Türkiye’nin ilk arabulucuları arasında yerini almış, 2017 senesinde IMI (International Mediators Institude) akreditasyonunu tamamlamış ve Grassroot Dyplomacy (Taban Diplomasisi) eğitimi almıştır.
2017 senesinden ibu yana bir çok üniversite bünyesinde, uzman arabuluculuk eğitimlerinde uygulama eğitmeni olarak görev almış ve temel arabuluculuk eğitimlerinde teori ve uygulama eğitimleri vermiştir. Yüzlerce dosyada arabulucu ve arabuluculukta taraf vekili olarak görev almıştır. İş, Fikri ve Sınai Haklar, Sigorta, Sağlık, Enerji, İnşaat Hukuku alanlarında uzman arabulucudur.
İstanbul’da bulunan butik hukuk ofislerinde, bunun yanı sıra eşi olan meslektaşı ile avukatlık faaliyetine halen devam ediyordir. IAM Arabuluculuk Merkezi kurucu ortağıdır.
Faal olarak Avukatlık, Arabuluculuk, Eğitmenlik, Hakemlik, Patent ve Marka Vekilliği yapmaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.
Bu kitap, yazarın arabuluculuk anılarından yola çıkarak yazmış olduğu ilk kitabı olup arabuluculuğun tüm aşamalarını, bir ders kitabı olarak değil; roman kurgusu içinde anlatan ilk kitap olma özelliğine sahiptir.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.