Pellucidar IV Tarzan Dünya’nın Merkezinde PDF oku indir

24.02.2024
39
Pellucidar IV  Tarzan Dünya’nın Merkezinde PDF oku indir

Pellucidar IV Tarzan Dünya’nın Merkezinde PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Edgar Rice Burroughs tarafından kaleme alınan Pellucidar IV Tarzan Dünya’nın Merkezinde isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 15.01.2024 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786256438910 sayfadan oluşan Pellucidar IV Tarzan Dünya’nın Merkezinde kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Pellucidar IV Tarzan Dünya’nın Merkezinde kitabını Sena Hafize Erkan numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Pellucidar IV Tarzan Dünya’nın Merkezinde PDF Oku.

Pellucidar IV Tarzan Dünya’nın Merkezinde PDF Oku

Tarzan, John Carter ve Venüs (Amtor) dizilerinin yaratıcısı Edgar Rice Burroughs’dan, en az diğerleri kadar ünlü kitap dizisi “Pellucidar” devam ediyor!

Tarzan dizisiyle birlikte ilerleyen köprü eser olan 4. kitabı “Tarzan Dünya’nın Merkezinde” sizlerle!

Pellucidar, Dünya’nın çekirdeğinde bulunan ama bu kez insanlığın baskın ırk olmadığı bir dünya. Hatta insanlık, bi hayli enteresan ve devasa bir sürüngen türü olan Maharların himayesinde âdeta evcilleştirip onlara hizmet etmeleri için hayatta kalabilmiş olan bir tür.

***

İngiltere’de bir beyefendi olan Lord Greystoke, ormanda ise Maymunların Tarzan’ı diye bilinen Tarzan; bu kez radyo üstadı Jason Gridley ile iç kabuğu, çekirdekte bulunan iç dünya Pellucidar’ı keşfe çıkıyor!

Abner Perry’nin Pellucidar’dan gelen yardım çığlıklarını duyan Tarzanalı Jason Gridley, Tarzan’ı da yanına alarak Korsar korsanları tarafından ele geçirilen Pellucidar imparatoru David Innes’i kurtarmak için iç kabuktaki vahşi dünyaya iner. Pellucidar’a vardıklarında yoldaşından ayrılan Lord Greystoke, zamanın anlamsız olduğu, kavurucu ebedi öğlen güneşinin altındaki ilkel dünyanın vahşeti ve ormanıyla tanışır. Her ikisi de hayatta kalmak için mücadele vermek zorundadır. Aşk ise ilkel dünya çapında bir kez daha kendisini gösterir: Gridley, Zoram’ın Kızıl Çiçeği Jana’nın gönlüne girmeyi başarmıştır.

“Tarzan’ın ormanı ve John Carter’ın Barsoom’unu Pellucidar’a bağlayan karakter, Jason Gridley!” — David Bruce Bozarth

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.