Büyük Umutlar Çizgi Roman Dergisi Sayı:2 PDF Oku

07.05.2024
19
Büyük Umutlar Çizgi Roman Dergisi Sayı:2 PDF Oku

Büyük Umutlar Çizgi Roman Dergisi Sayı:2 PDF oku, PDF kitap depomuzda, Kolektif tarafından kaleme alınan Büyük Umutlar Çizgi Roman Dergisi Sayı:2 isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257054447 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Büyük Umutlar Çizgi Roman Dergisi Sayı:2 kitabı 64 olarak yayınlanmıştır.  Büyük Umutlar Çizgi Roman Dergisi Sayı:2 kitabını 06.05.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Büyük Umutlar Çizgi Roman Dergisi Sayı:2 PDF Oku.

Büyük Umutlar Çizgi Roman Dergisi Sayı:2 PDF Oku

ANİM.İST ve Arkabahçe Yayınları’ndan Çizgi Roman Dünyasına Bir Hediye!
 
Elinizde tuttuğunuz bu çizgi roman dergisi aslında bir yarışmanın parçası. Bahçeşehir Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon Bölümü ve Arkabahçe Yayınevinin birlikteliği ile her sene düzenlemeyi umut ettiğimiz ANİM.İST Yarışmasının ikinci finalistleri bu derginin içinde sizlerle buluşuyor
 
Derginin devam eden sayılarında finalistlerimizden bazıları aramızdan elenecek ve sonunda da birinci, ikinci ve üçüncünün bulunduğu bir ödül merasimine gideceğiz. Devam eden sayılarında çizerlerimizin ve yazarlarımızın gelişimini de izleyip, ona göre kararımızı vereceğiz. Belki sizler de bu kararda söz sahibi olacaksınız.
 
“Büyük Umutlar”la keyifli okumalar dileriz…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.