Mut PDF Oku

07.05.2024
28
Mut PDF Oku

Mut PDF oku, PDF kitap depomuzda, Fatih Emre Öztürk tarafından kaleme alınan Mut isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786055676476 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Mut kitabı 128 olarak yayınlanmıştır.  Mut kitabını 07.03.2012 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Mut PDF Oku.

Mut PDF Oku

İllaki sınıflandıracağım diyorsanız insanlar; ikiye ayrılırlar. ‘’Mut’’lu olanlar ve ‘’Mut’’suz olanlar… İnsanların bütün yaşamı bu kavramın etrafında şekillenir. Bazıları ‘’Mut’’lu olmanın her şeyden kıymetli olduğunu söylerken, bazıları ise ‘’Mut’’suz da mutlu olabildiklerini iddia ederler. ‘’Mut’’unuz varsa, ‘’Mut’’lu, yoksa ‘’Mut’’suzsunuzdur!

İşte, ‘’Mut’’lu olduğunu iddia ettiği zamanların birinde, karısını ve çocuğunu yitiren bir adamın ‘’Mut’’la olan savaşını anlatıyor bu roman. ‘’İnsanlığın yeryüzüne bunca senedir hakim olmasına rağmen, barış sağlanamıyor, gerçek aşklar yaşanamıyor, birileri hala dolaylı veya dolaysız bir yoldan esaret altında yaşıyorsa; bırakın şu lanet olası mutluluktan bahsetmeyi, bırakın yaşamı yaşamayı. Çünkü bu dünya üzerinde yaşayan hiçbir insan bu dünya çapında yaşamayı hak etmiyor!’’ kelimelerini sarf eden bu adama ‘’Herkese Merhabalar!’’ deyin.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.