Canım Başbakanım PDF Oku

18.03.2024
40
Canım Başbakanım PDF Oku

Canım Başbakanım PDF oku, PDF kitap depomuzda, Güzbahar Havva tarafından kaleme alınan Canım Başbakanım isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786057231109 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Canım Başbakanım kitabı 456 olarak yayınlanmıştır.  Canım Başbakanım kitabını 09.02.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Canım Başbakanım PDF Oku.

Canım Başbakanım PDF Oku

“İki buçuk, üç yaşlarındaydın ve yalnızca adını söyleyebildin, bir şeylerden korkmuş, ürkmüş halin vardı, adeta bir şeyden kaçıyordun. Çevrende kimse yoktu, sahile giden mülayim bir yoldu orası ve oraya seni kim getirdi, ne oldu; bir bilgim yok. Ben, yalnızca; senden, çok etkilendim, kızım bana hiç öyle bakmamıştı. Benden yardım ister gibi bir bakıştı o, derin bir yalnızlığın bakışıydı ve seni evime götürmek, kızımla büyümeni sağlamak çok istedim. Polise durumu açıkladıkten sonra seni alıp, yetimhaneye yerleştirdiler. Seni bırakmadım ve ben de kimin çocuğu olduğunu merak edip, araştırdım. Aileni bulmak, sana yardımcı olmak istedim, aileni bulamayınca da evlat edinmeyi istedim, karım şiddetle izin vermedi. Çok bencildi, annemi bile eve sokmazdı Nena! Onun yüzünden, senin yetimhanede büyümene yol açtım.”
 
“Kendini suçlama! Ben orada iyi bakıldım, yalnızca yalnızdım. Bir aile nasıl olur, ev dediğin nedir, evde nasıl yaşanır; bilemiyordum. Uzun senelerdan sonra, yetimhanede ve huzur evlerinde gönüllü çalıştıktan sonra; yaşamı daha iyi algıladım. Sonra ilk eve çıkışım, mutfağım, odam, salonum, banyom; yalnızca kendime aitti. Sonra kendim, kendime aile oldum, tek kişilik bir aileydim. Kendimi, kendimle aile olduğumu kabul ettim ve o zaman huzura erdim.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.