Medusa’nın Sırrı PDF Oku

18.03.2024
38
Medusa’nın Sırrı PDF Oku

Medusa’nın Sırrı PDF oku, PDF kitap depomuzda, Murat Ukray tarafından kaleme alınan Medusa’nın Sırrı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257157025 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Medusa’nın Sırrı kitabı 666 olarak yayınlanmıştır.  Medusa’nın Sırrı kitabını 03.03.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Medusa’nın Sırrı PDF Oku.

Medusa’nın Sırrı PDF Oku

Dünyanın en iyi Pandemi bilimkurgu kitabını okumaya hazır mısınız?
 
Tıbbın sembolü olan ağaca tırmanan yılan sembolünde binlerce senedir saklanan mühim bir sır olabilir mi? Hastalıkların kaynağı Şeytan olabilir mi? kutsal Kitaplardaki yılan figürünün Şeytan’ın da sembolü olması tesadüf olabilir miydi? Dahası, tüm çağların bu en kötücül yaratığı; Mitolojik bir varlık olan yılan başlı ‘Medusa’ ismini tercih ederek yeraltında, Dünyanın içinde bir yerlerde saklanıyor olabilir miydi? Dahası, Cehennem de aslında orada olabilir miydi?
 
Evet, aslında Dünyadaki her şey insanlığın ilk başlangıcıyla; Şeytan’ın ona tuzak kurması, yani Cennet’den kovulma hikayesiyle başlamıştı. Lakin, bizim hikayemizdeki her şey 1980’lerin sonunda, Almanya’nın güneyindeki Bavyera ormanlarının derinliklerinde, yeraltında kazı yapan bir grup Alman bilim adamının yeraltından gelen bazı garip sesler ve çığlıklar duymasıyla başladı. Uzun seneler süren bir kazı çalışması ve sondaj neticesinde, yerin altına doğru binlerce kilometre uzanan bir tünel keşfettiler. Bu tünel, aslında Cehennem’e ve Şeytan’a açılan bir kapıydı. Bu korkunç seslerin duyulması ve kaydedilmesi üzerine korktular ve bir süre sonra proje yarım bırakıldı.
 
2020’li senelerın başlarında, ‘Dünyanın en gizli ve en kötü gücü olan bir sağlık organizasyonu, başlarındaki korkunç Şeytani bir adam, ‘Frankenstein’ lakaplı Dr. Cornelli’nin öncülüğünde bu sesin kaynağına ulaşmak ve onunla iletişime geçmek için 40 yıl sonra yarım bırakılan bu projeyi kaldığı yerden devam ettirdi ve ‘Medusa’ isimli büyük bir proje başlattı. ‘Beyaz Ölüm Meleği’ olarak da etrafında kendini tanıtan bu korkunç kişi, laboratuvar ortamında çeşitli türler arasında hayvan deneyleri yaparak genetik çalışmalarla yeryüzündeki yaşamı ve insanlığı yok edecek yeni türler ve virüsler geliştirmek üzere bu projeyi gizlice senelerdır yönetmektedir. Bunun da ötesinde, artık tek amacı yeraltındaki bu Şeytan’ın emirlerini yerine getirmektir.
 
Medusa’nın Sırrı, sizi yeraltındaki Cehennem’in 7 kapısından birine sürükleyecek.
CEHENNEM’E AÇILAN KAPIYA HAZIR MISIN?
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.