Çember PDF Oku

07.05.2024
19
Çember PDF Oku

Çember PDF oku, PDF kitap depomuzda, Ufuk Gökmen tarafından kaleme alınan Çember isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789753711623 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Çember kitabı 304 olarak yayınlanmıştır.  Çember kitabını 07.05.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Çember PDF Oku.

Çember PDF Oku

“Çember” adını verdiğim bu romanda okurlarıma, yakınlarında geçen fakat yabancı oldukları yaşam hikâyelerini sunmak istedim.
Bugüne kadar farklı kalemlerden farklı terörist hikâyeleri yazıldı:
Bir kesim, terörist hayatlarını destansı kahramanlık maceraları olarak gösterme eğiliminde. Çünkü bahse konu yayınları hazırlayanlar terörün devamından fayda bekliyorlar.
Karşı düşüncede olanlar da, teröristleri, aşağılık, canavarca duygularla hareket eden bireyler olarak sunma eğiliminde. Kendilerince terörle mücadele ediyorlar ve terörden canı yanmış bireylerin acılarını azaltma hedefindeler.
Benim sahada şahit olduğum durum daha farklıydı; Çember Romanı’nda gerçeğe daha yakın durumları yansıtmaya çalıştım.
Bu romanda, dağ köylerinde doğmuş gençlerin duygularını, önüne serilen hayatları bulacak, diğer gençleri terör kamplarında nelerin beklediğini, yine gerçeğe çok yakın olarak duyacaksınız. (Ufuk GÖKMEN)
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.