Cemiyet-i Aşk PDF Oku

07.05.2024
21
Cemiyet-i Aşk PDF Oku

Cemiyet-i Aşk PDF oku, PDF kitap depomuzda, Gül Yanık tarafından kaleme alınan Cemiyet-i Aşk isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786059709507 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Cemiyet-i Aşk kitabı 245 olarak yayınlanmıştır.  Cemiyet-i Aşk kitabını 01.12.2016 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Cemiyet-i Aşk PDF Oku.

Cemiyet-i Aşk PDF Oku

Kendilerini bir ülkeye, bir şehre, bir mesleğe, bir aşka ait hissetmeyen, hissedemeyen, İstanbul bohemleri: Fındık, Fosfor, Müfi, Mastika, Zeytin, Plastik, Kedi, Epis, Vero, Naberci, Şarkıcı, Ginger, Lafin ve Vera. Onlar cemiyet-i aşkın müdavimleridir.
“Sevince bir enteresan oluyor tek başına, çırılçıplak dünyaya gözlerini açan bu insan. Elim, kolum, bacağım, bütün iç organlarım, aklım düşüncesim bütün. Ruhum da bir bütün. Aşk neden insana eksik kaldığı yönlerini hissettirsin ki? Diğer yarısı yok hiçbir kimsenin.”
Otuzlu yaşların halen başında olan Vera’nın en büyük derdi, kendisi ve yaşamdaki tercihleridir. “Kaç sevgiliden sonra bu İstanbullular hiçbir ilişki yaşayamaz hale gelir?” diye sorgulayan Vera’nın, film yönetmeni Lafin’le tanışmasıyla, yaşamı iyice karışır. Lafin zor bir erkektir; canı isteyince görülmektedir ama çoğu zaman “ölü taklidi” yapar.
“Dudaklarına bakıyorum uzun uzun… Nefesinin yaklaştığını hissediyorum. Kaçmaya çalışıyorum, kaçamıyorum. Beni çağıran nefeste birleşiyor dudaklarımız…”
Aşklarını karmaşıklaştıran Vera ve Lafin gerçekte ne yaşamaktadır?
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.