Hey Kızlar, Uyanın! PDF Oku

Hey Kızlar, Uyanın! PDF Oku

Hey Kızlar, Uyanın! PDF oku, PDF kitap depomuzda, Rachel Hollis tarafından kaleme alınan Hey Kızlar, Uyanın! isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 16.11.2019 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786058041813 sayfadan oluşan Hey Kızlar, Uyanın! kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Hey Kızlar, Uyanın! kitabını Leyla Savaş numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Hey Kızlar, Uyanın! PDF Oku.

Hey Kızlar, Uyanın! PDF Oku

“Eğer Rachel Hollis yüzünü yıkayıp kendine gelmen gerektiğini dile getiriyorsa, lavaboya koş ve hemen musluğu aç! O, çiçeği burnunda annelerden kariyerli iş kadınlarına kadar her kadının gereksinimi olan bir yol gösterici.”

Anna Todd, New York Times, ülkeler arası çoksatar After serisi yazarı.

“Rachel’ın üslubu, ilham verici bir yaşam koçu ile en iyi (ve en gülünç) arkadaşınızın müthiş bir bileşeni. Son derece dürüst, keyifli ve pratik bir kitap olan Kızlar Uyanın, serpilmek, cesurca ve kendine özgü bir yaşam sürdürmek isteyen kadınlara sunulmuş bir armağan.”

Megan Tamte, Evereve kurucusu ve eşbaşkanı

“Diğer kadınlara öncülük etme anlamında YÜRÜ BE! diyen pek az önder kadın mevcuttur. Payımıza genelde bakıcılılar düşer ve zorluklarla mücadele etme hususunda bize öncülük edebilecek insanlarla bazı zamanlarda karşılaşırız. Rachel, bize sevgiyle ama kararlı bir biçimde anlamsız şeylerin yaşamımızı etkilemesine dur demenin, müthiş ve eşsiz hayatlarımızı yaşamaya başlamanın zamanının geldiğini dile getiriyor. Eğri oturup doğru konuşan Kızlar Uyanın, uzun zaman önce hayallerinizden vazgeçmenize neden olan şeyleri anlamanızı sağlayacak, bi hayli etkileyici bir kitap. Bu kızı seviyorum.”

Jen Hatmaker, New York Times çoksatarı For the Love and Of Mess and Moxie yazarı, ayrıca her hafta internet platformunda milyonları bir araya getiriyor.

“Bu ilk kurgu dışı kitabında Rachel Hollis’in bir amigo kız değil daha çok bir yaşam koçu gibi davrandığını göreceksiniz. Bu da, okurların kitabı bitirdiklerinde yalnızca ilham almakla yetinmeyip, bunun yanı sıra hayallerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları metotları de öğrenecekleri manasına geliyor. Rachel’ın alametifarikası, hayalleri gerçekleştirmek. Onun bi hayli yeni olan bu kitabını okuduğunuzda siz de hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz.”

Jessica Honegger, Noonday Collection kurucusu ve eşbaşkanı

“Rachel, insanı tek bir paragrafta kahkahalarla güldürecek ve bütün yaşamını gözden geçirmeye zorlayacak eşine az rastlanır bir yeteneğe sahip. Onun kelimeleri ve bu kitap bizim için bir armağan ve sizleri cesaretlendireceğinden ve derinlemesine etkileyeceğinden eminiz.

Jefferson ve Alyssa Betheke, New York Times’ın çoksatanlar listesinde bulunan Jesus>Religion ve Love That Lasts kitabının yazarları.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.