Ceren Melek «Kalıntı 2 PDF Oku»

08.02.2024
37
Ceren Melek «Kalıntı 2 PDF Oku»

Ceren Melek Kalıntı 2 PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Ceren Melek Kalıntı 2 tarafından kaleme alınan Ceren Melek Kalıntı 2 isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Ceren Melek Kalıntı 2 PDF Oku

Ceren Melek «Kalıntı 2» pdf indirYazar(lar) Ceren Melek
Kategori(ler) Roman
Yıl 2022
Sayfa 432

Kalıntı 2 kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Karanlığın kanlı kalbi, bir elmas gibi parlamaktadır sonsuz döngünün içinde.

Haris’in lanetinden kurtulmasıyla birlikte dünyaya emsalsiz bir sis çökmüştür. Özgürlüğüne kavuşan Haris,daha da güçlenmiş ve kötülüğünü evrene yaymaya çoktan başlamıştır. Gerçekliğine asla inanmayacağı busavaşta Ezel de yerini almıştır. Yaşadığı vahşetlerin içine şimdi biraz daha imkânsızlık eklenmiştir.

Ezel artık yalnızca Karmen’e olan aşkı için değil,insanlık için de savaşacaktır. Haris her geçen gün dipsizkaranlığa daha da sahip olurken Ezel’in tek amacı onu kendi karanlığında boğmaktır.Lakin Ezel bu amaç uğruna neleri kaybedeceğinin farkında bile değildir. Karanlığın kanlı kalbine ulaştığında kendi ellerinin de temiz kalamayacağını halen bilmiyordur. Öğrendiğinde ise o kalbi çoktan ellerinde tutuyor olacaktır.

Kalıntılar, karanlığı tamamen ele geçirmeye başlamıştır.

“Ya ben kazanacaktım ya evren ama her ikisinin sonunda da kaybeden ben olacaktım.”


Ceren Melek Kalıntı 2 kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ceren Melek Kalıntı 2 ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.