Çilek Tadında Aşk PDF Oku

18.03.2024
42
Çilek Tadında Aşk PDF Oku

Çilek Tadında Aşk PDF oku, PDF kitap depomuzda, İnci Demir tarafından kaleme alınan Çilek Tadında Aşk isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786254126529 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Çilek Tadında Aşk kitabı 376 olarak yayınlanmıştır.  Çilek Tadında Aşk kitabını 03.12.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Çilek Tadında Aşk PDF Oku.

Çilek Tadında Aşk PDF Oku

Eliza yeşil gözlü, sarı saçlı saf romantik, gerçek aşkını aramaya çalışan 25 yaşlarında, bir kız. Sonuca ulaşmayan kısa flörtlerle geçen yaşamının esas amacı: Kendisine âşık olan ve onun da âşık bulunacağı birini bulmak. Kendini keşfetmeye çalışırken, izlediği romantik filmlerin ve duygularının eşliğinde aradığı gerçek aşkı havayolu şirketinde uçuş hostesi olarak eğitim gördüğü Florya Uçuş Eğitim Binası’nda bulabilecek mi?
Bu pilotun adını öğrenmek istiyorsanız yemekhanede ayakta dikilip pilotun yakınından geçmesini beklerken bi hayli hızlıca radar gibi açtığı gözleriyle yaka kartından pilotun ismini öğrenebilecek mi?
Bu pilotu görür görmez; “Sizin hiç fotoğrafını açıp yüzünün en ince ayrıntısına kadar incelediğiniz biri oldu mu?” diye soracağı sorular olacak size…
İlk bakışmalar…
“Bu nasıl bir hoşlanmaydı böyle?
İlk bakışta yaşanılan bu yoğun hislerim. Onu çok tanımasam da onu çok az görmeme rağmen böyle coşkulu ve derinden geliyordu.
Sanki yeryüzünde başka erkek yoktu!
Yoktu!”
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.